Uzņēmējdarbības vadības fakultāte

Koledža, bakalaurs, maģistrs, doktorantūra

Uzņēmējdarbības vadības fakultāte

Vislielākā fakultāte Biznesa augstskolā Turība ir Uzņēmējdarbības vadības fakultāte ar plašāko studiju programmu piedāvājumu:

Uzņēmējdarbības vadība

Turības Uzņēmējdarbības vadības programmas ir veidotas tā, lai studenti gan iegūtu profesionālās zināšanas un krātu praktisko pieredzi, gan pilnveidotu un attīstītu izcilam uzņēmējam, vadītājam un darbiniekam nepieciešamās kompetences. Turība ir labākā izvēle, kur studēt uzņēmējdarbību, jo biznesa domāšana caurvij ikkatru programmu. Topošie uzņēmēji jau studiju laikā pasniedzēju vadībā izstrādā reālus biznesa plānus. Lai students labāk izprastu biznesa procesu, finanšu plūsmas būtību un to, kādi faktori ietekmē uzņēmuma peļņu, studentiem gan individuāli, gan grupās ir iespēja noteiktu laiku strādāt kādā uzņēmumā un izmantot augstskolā iegūtās teorētiskās zināšanas reālā biznesa vidē. Ceturtā daļa Turības absolventu kļūst par sava uzņēmuma īpašniekiem.

Mārketings un tirdzniecības vadība

Mārketinga joma ir plaša un daudzveidīga un piedāvā dažādas profesionālās iespējas, sākot no digitālā mārketinga un reklāmas līdz produktu pārdošanai un zīmolvedībai. Mārketinga un pārdošanas profesionāļi ir ļoti pieprasīti dažādās nozarēs gan vietējos, gan starptautiskos uzņēmumos. Mārketinga studiju programmā var apgūt tādus kursus kā, piemēram, e-komercija, digitālais mārketings, integrētā mārketinga komunikācija, dizaina domāšana, līderība un biznesa ētika, zīmolvedība.

Mārketinga jomā ir nepieciešams radošums un spēja domāt inovatīvi. Izstrādājot reklāmas kampaņas, produktu konceptus vai zīmolu stratēģijas, vari attīstīt savas radošās spējas. Savukārt pārdošana prasa rūpīgu sava laika plānošanu un mērķtiecīgu rīcību produkta pārdošanā.

Biznesa loģistikas vadība

Biznesa loģistikas vadības programmas saturs piemērots gan studentiem bez priekšzināšanām šajā jomā, gan speciālistiem, kuri vēlas papildināt zināšanas loģistikā, gan arī vadības līmeņa speciālistiem, kuri vēlas apgūt loģistikas pamatus. Šī programma ir unikāla ar to, ka piedāvā ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas karjeras iespējas loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās. Programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm.

Lai padarītu studiju procesu atraktīvāku un saistītu ar loģistikas nozari, Turībā ir izveidota specializēta loģistikas telpa LOGIN.

Finanses un grāmatvedība

Viena no uzņēmuma veiksmes atslēgām ir profesionāls grāmatvedis un finanšu speciālists, tāpēc šīs profesijas būs aktuālas vienmēr. Studējot koledžas programmā, var iegūt grāmatveža kvalifikāciju. Iegūtā izglītība paver iespēju nokārtot ārpakalpojuma grāmatveža licenci un kļūt par uzņēmēju – grāmatvedības ārpakalpojuma sniedzēju.

Savukārt, studējot starptautisko finanšu vadību, iegūsi gan padziļinātas zināšanas par ekonomikas procesiem un praktiskas iemaņas to izzināšanā, gan uzņēmuma finanšu un grāmatvedības uzskaites pārvaldībā, attīstīsi analītisko domāšanu un spēju operatīvi pieņemt organizācijas attīstībai būtiskus lēmumus. Iegūtā profesionālā kvalifikācija ļaus ieņemt uzņēmuma vadītāja, finansista vai finanšu direktora, ekonomista vai projektu vadītāja amatu vietējos un starptautiskos uzņēmumos.

Biznesa psiholoģija un cilvēkresuri

Cilvēkresursi vienmēr būs neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa, un pašizaugsmei ir jābūt mūsdienu vadītāja un uzņēmēja ikdienai. Tāpēc Turība piedāvā studēt biznesa psiholoģiju un cilvēkresursu vadību, kas īpaša ar to, ka programmā tiek apvienoti divi virzieni uzņēmējdarbībā – pamatzināšanas biznesā un padziļinātas zināšanas par cilvēkresursu vadību. Studiju programma ir Latvijā unikāla, jo tai nav līdzīgu studiju programmu latviešu valodā, kurās biznesa psiholoģija ir apvienota ar cilvēkresursu vadību biznesa skatījumā.

STUDIJU FORMAS:

  • Pilna laika klātiene (studijas dienā)
  • Nepilna laika studijas vakarā
  • Nepilna laika studijas neklātienē
  • Nepilna laika tālmācība (e-studijas)

STUDIJU NORISES VIETA:

Rīga, filiāles, tālmācība (e-studijas)

Vadošie mācībspēki

Ēriks Lingebērziņš
Ēriks Lingebērziņš
Dr.oec.

Asoc. profesors

Lāsma Adamoviča
Lāsma Adamoviča
Bc
Dmytro Mamchur
Dmytro Mamchur
Dr.sc.ing.

vadošais pētnieks

Sundars Vaidesvarans
Sundars Vaidesvarans
Mg.sc.ing.

Lektors

Baiba Grīna
Baiba Grīna
Dace Stirāne
Dace Stirāne

Lektore

Maija Rozīte
Maija Rozīte
Dr.geogr.

Profesore

Uģis Začs
Uģis Začs
MBA

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!