Par augstskolu

TURĪBA– VIETA, KUR PULCĒJAS TALANTI!

Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā. Pie mums zināšanas iet roku rokā ar praktiskajām iemaņām – tas ir salikums, ko augstu vērtē arī darba devēji. Mēs iedvesmojam jauniešus būt uzņēmīgiem un īstenot savas idejas, kā arī mudinām darboties ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā līmenī. Motivētiem un idejām bagātiem cilvēkiem robežas nepastāv!

Augstskola īsteno 31 studiju programmas, no kurām 13 pieejamas arī angļu valodā. Pie mums studē jaunieši no vairāk nekā 40 pasaules valstīm.

Biznesa augstskolai Turība ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte. Studijas notiek Rīgā un Turības filiālēs – Liepājā, Cēsīs un Talsos.

Turībā praktiskās studijas veido 60 % studiju laika, savukārt teorija – 40 %. Pasniedzēji ir profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, tāpēc vari būt drošs, ka iegūsi sevis izvēlētajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību. Augstskolas absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti. 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā.

Mēs īstenojam valsts un starptautiski akreditētas izglītības programmas un veicam zinātniski praktisko pētniecību, lai attīstītu sabiedrības biznesa kompetences un veicinātu reģiona attīstību. Augstskolai ir piešķirta beztermiņa akreditācija.

Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos un konferencēs, prakse ārvalstīs, Biznesa inkubatora atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanā un noderīgi kontakti – tas viss Tev ļaus pārliecināties, ka praktiski viss ir iespējams!

BIZNESA AUGSTSKOLAS TURĪBA STRATĒĢIJA

Virtuālā 3D tūre

3500
studenti
3
filiāles
31
studiju
programmas
45
dažādu
valstu
studenti
>16000
absolventi

Mūsu vīzija

Biznesa augstskola Turība - mūsdienīga un starptautiski konkurētspējīga biznesa izglītības augstskola Baltijas reģionā, Latvijas uzņēmējdarbības attīstības idejiskais dzinējspēks.

Veselības aprūpe
Uzņēmējdarbība
Mārketings un tirdzniecība
Loģistika
Komunikācija
Iekšējā drošība
Tūrisms un viesmīlība
Pasākumu producēšana
Tiesību zinātnes
Publiskā pārvalde
Informācijas tehnoloģijas

Mūsu misija

Īstenot veiksmīgu, uz ilgtspējīgas attīstības principiem balstītu biznesu un mācīt to arī citiem, tādējādi stiprinot sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības ideju Latvijā un paaugstinot sabiedrības zināšanas un izpratni par ilgtspējīgu attīstību, atbildīgu attieksmi pret vidi un savu ietekmi pret tautsaimniecību un sabiedrību nākotnē.

Vadība

Imants Bergs
Imants Bergs

Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs

"Vienmēr esam gatavi izaicinājumiem"

Aldis Baumanis
Aldis Baumanis

Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs

“Viss labais nāk ar laiku un cītīgu darbu!”

Aigars Rostovskis
Aigars Rostovskis

Biznesa augstskolas Turība īpašnieks

“Redzu Latviju kā vietu, kur pulcējas talanti!”

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Rektore, profesore

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!