Par augstskolu

TURĪBA– VIETA, KUR PULCĒJAS TALANTI!

Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā. Pie mums zināšanas iet roku rokā ar praktiskajām iemaņām – tas ir salikums, ko augstu vērtē arī darba devēji. Mēs iedvesmojam jauniešus būt uzņēmīgiem un īstenot savas idejas, kā arī mudinām darboties ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā līmenī. Motivētiem un idejām bagātiem cilvēkiem robežas nepastāv!

Augstskola īsteno 27 studiju programmas, no kurām 14 pieejamas arī angļu valodā. Pie mums studē jaunieši no vairāk nekā 40 pasaules valstīm.

Biznesa augstskolai Turība ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte. Studijas notiek Rīgā un Turības filiālēs – Liepājā, Cēsīs un Talsos.

Turībā praktiskās studijas veido 60 % studiju laika, savukārt teorija – 40 %. Pasniedzēji ir profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, tāpēc vari būt drošs, ka iegūsi sevis izvēlētajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību. Augstskolas absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti. 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā.

Mēs īstenojam valsts un starptautiski akreditētas izglītības programmas un veicam zinātniski praktisko pētniecību, lai attīstītu sabiedrības biznesa kompetences un veicinātu reģiona attīstību. Augstskolai ir piešķirta beztermiņa akreditācija.

Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos un konferencēs, prakse ārvalstīs, Biznesa inkubatora atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanā un noderīgi kontakti – tas viss Tev ļaus pārliecināties, ka praktiski viss ir iespējams!

BIZNESA AUGSTSKOLAS TURĪBA STRATĒĢISKĀS PAMATNOSTĀDNES

3500
studenti
3
filiāles
27
studiju
programmas
43
dažādu
valstu
studenti
>15000
absolventi

Mūsu vīzija

Mēs esam Latvijas nākotnes tautsaimniecības idejiskais kodols un dzinējspēks

Uzņēmējdarbība
Mārketings un tirdzniecība
Loģistika
Komunikācija
Iekšējā drošība
Tūrisms un viesmīlība
Pasākumu producēšana
Tiesību zinātnes
Publiskā pārvalde
Informācijas tehnoloģijas

Mūsu misija

Mēs virzām biznesa domu pasaulē, pelnot paši un mācot pelnīt citiem

Vadība

Aldis Baumanis
Aldis Baumanis

Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs

“Viss labais nāk ar laiku un cītīgu darbu!”

Aigars Rostovskis
Aigars Rostovskis

Biznesa augstskolas Turība Attīstības padomes priekšsēdētājs

“Redzu Latviju kā vietu, kur pulcējas talanti!”

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu