Budžeta vietas un stipendijas

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Budžeta vietas un stipendijas

Ja skolu absolvēji ar labām sekmēm, Biznesa augstskola Turība piedāvā Tev iespēju studēt izdevīgāk, piedaloties konkursā par budžeta vietām un stipendijām.

Tabulas papildu saturs
Budžeta vietas Stipendijas
Bezmaksas studijas reflektantiem, kuri uzvarējuši konkursā par budžeta vietām. 600 EUR reflektantiem, kuri uzvarējuši konkursā par stipendijām.
Tabulas papildu saturs

Konkursā uz budžeta vietām un stipendijām piedalās tikai tie reflektanti, kas noslēguši līgumu līdz 10. augustam.

Visas studiju maksas var apskatīt šeit

Citi studiju maksas atvieglojumi

Uzsākot studijas

Uzņēmuma rekomendācija – 15% atlaide
Reflektantiem, kuri iesniedz rekomendāciju studijām (Rīgā) no uzņēmuma, kas ir LTRK, LDDK, ALTA vai LVRA biedrs. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

Studē ar ģimeni – 50% atlaide
Studenta vai reflektanta 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā Rīgā. Atlaide ir spēkā, kamēr abi radinieki studē vienlaicīgi.

Absolventa radinieks – 25% atlaide
Absolventa 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

 

Studiju laikā

Sekmība – 25% atlaide
Studentiem, kuri studē 1. līmeņa programmā (Rīgā) neklātienes formā, bakalaura līmeņa programmā vakara vai neklātienes formā vai maģistrantūrā dienas, vakara vai neklātienes formā un ir ieguvuši labākās sekmes. Atlaide tiek piemērota vienam studiju semestrim.

Publicitāte – līdz 40% atlaide
Studentiem, kuri veicinājuši pozitīvu Turības publicitāti. Atlaide tiek piemērota vienam studiju gadam.

Studējošo pašpārvalde – līdz 100% atlaide
Studējošo pašpārvaldes biedriem un valdes locekļiem par studiju gada laikā ieguldīto darbu. Atlaide tiek piemērota vienam studiju gadam.

Basketbols – līdz 100% atlaide
Studentiem, kuri spēlē basketbola komandā “Biznesa augstskola Turība”. Atlaide tiek piemērota vienam studiju semestrim.

Atlaides saistībā ar noslēgtajiem sadarbības līgumiem

Īpaši nosacījumi absolventiem

Ja iepriekš esi absolvējis kādu no Biznesa augstskolas Turība studiju programmām, tad, turpinot studijas augstākā līmenī vai izvēloties studēt citā studiju programmā, vari pretendēt uz kādu no sekojošiem studiju maksas atvieglojumiem:

Progresīvā absolventu atlaide – 10% par katru absolvēto programmu
Reflektantiem, kuri uzsāk studijas Turībā un iepriekš ir absolvējuši kādu no Turības studiju programmām. Atlaide tiek piemērota visam studiju periodam.

Izcilība – 10–50% atlaide
Turības absolventiem, kuri uzsāk studijas Turībā un iepriekš ir absolvējuši kādu no Turības studiju programmām ar “Izcilības diplomu” vai, kuru sekmes atbilst Studiju nolikuma punktā 6.13. noteiktiem kritērijiem (studējošais pārbaudījumus, kurus pieņēma komisija, nokārtojis ar vērtējumu ne zemāku par 9, un visos pārējos studiju programmā ieplānotajos studiju kursa noslēguma pārbaudījumos iegūto vērtējumu vidējā vērtība nav zemāka par 8.5, bet nevienā studiju kursā vērtējums nav bijis zemāks par 6). Atlaide tiek piemērota tikai nākamajam studiju līmenim, visam studiju periodam.

Ik gadu aptuveni 40% Biznesa augstskolas Turība studentu saņem kādu to studiju maksas atvieglojumiem. Izmanto iespēju studēt izdevīgāk arī Tu!

Ar reglamentējošiem dokumentiem var iepazīties ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!