Budžeta vietas un stipendijas

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Budžeta vietas un stipendijas

Ja skolu absolvēji ar labām sekmēm, Biznesa augstskola Turība piedāvā Tev iespēju studēt izdevīgāk, piedaloties konkursā par budžeta vietām un stipendijām.

Tabulas papildu saturs
Budžeta vietas Stipendijas
Bezmaksas studijas reflektantiem, kuri uzvarējuši konkursā par budžeta vietām. 600 EUR reflektantiem, kuri uzvarējuši konkursā par stipendijām.
Tabulas papildu saturs

Citi studiju maksas atvieglojumi

Uzsākot studijas

50% semestrim – 50% atlaide 2. semestrim
Reflektantiem, kuri uzsāk studijas Rīgā un ir noslēguši līgumu par izglītības iegūšanu laika posmā no 27.07.2020. līdz 31.07.2020. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gada 2. semestrim.

Uzņēmuma rekomendācija – 15% atlaide
Reflektantiem, kuri iesniedz rekomendāciju studijām (Rīgā) no uzņēmuma, kas ir LTRK, LDDK, ALTA vai LVRA biedrs. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

Studē ar ģimeni – 50% atlaide
Studenta vai reflektanta 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā. Atlaide ir spēkā, kamēr abi radinieki studē vienlaicīgi.

Absolventa radinieks – 25% atlaide
Absolventa 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

Filiāle – samazināta studiju maksa
Turības filiāļu (Liepāja, Cēsis, Talsi) reflektantiem, kuri noslēdz studiju līgumu līdz 2020. gada 5. septembrim, maksa par semestri – 390 EUR. Atlaide tiek piemērota visam studiju periodam.

Pārnākšana – 50% atlaide
Reflektantiem, kuri uzsāk studijas vēlākajos studiju posmos, t.i., no 2., 4., 6. vai 8. semestra. Atlaide tiek piemērota attiecīgajam studiju gadam.

Studiju laikā

Sekmība – 25% atlaide
Studentiem, kuri studē 1. līmeņa programmā (Rīgā) neklātienes formā, bakalaura līmeņa programmā vakara vai neklātienes formā vai maģistrantūrā dienas, vakara vai neklātienes formā un ir ieguvuši labākās sekmes. Atlaide tiek piemērota vienam studiju semestrim.

Publicitāte – līdz 40% atlaide
Studentiem, kuri veicinājuši pozitīvu Turības publicitāti. Atlaide tiek piemērota vienam studiju gadam.

Studējošo pašpārvalde – līdz 100% atlaide
Studējošo pašpārvaldes biedriem un valdes locekļiem par studiju gada laikā ieguldīto darbu. Atlaide tiek piemērota vienam studiju gadam.

Basketbols – līdz 100% atlaide
Studentiem, kuri spēlē basketbola komandā “Biznesa augstskola Turība”. Atlaide tiek piemērota vienam studiju semestrim.

Īpaši nosacījumi absolventiem

Ja iepriekš esi absolvējis kādu no Biznesa augstskolas Turība studiju programmām, tad, turpinot studijas augstākā līmenī vai izvēloties studēt citā studiju programmā, vari pretendēt uz kādu no sekojošiem studiju maksas atvieglojumiem:

Progresīvā absolventu atlaide – 10% par katru absolvēto programmu
Reflektantiem, kuri uzsāk studijas Turībā un iepriekš ir absolvējuši kādu no Turības studiju programmām. Atlaide tiek piemērota visam studiju periodam.

Izcilība – 10–50% atlaide
Turības absolventiem, kuri uzsāk studijas Turībā un iepriekš ir absolvējuši kādu no Turības studiju programmām ar “Izcilības diplomu” vai, kuru sekmes atbilst Studiju nolikuma punktā 6.13. noteiktiem kritērijiem (studējošais pārbaudījumus, kurus pieņēma komisija, nokārtojis ar vērtējumu ne zemāku par 9, un visos pārējos studiju programmā ieplānotajos studiju kursa noslēguma pārbaudījumos iegūto vērtējumu vidējā vērtība nav zemāka par 8.5, bet nevienā studiju kursā vērtējums nav bijis zemāks par 6). Atlaide tiek piemērota tikai nākamajam studiju līmenim, visam studiju periodam.

Ik gadu aptuveni 40% Biznesa augstskolas Turība studentu saņem kādu to studiju maksas atvieglojumiem. Izmanto iespēju studēt izdevīgāk arī Tu!

Nolikums par konkursu uz budžeta vietām un stipendijām 2020./2021. studiju gadā

Studiju maksas atlaižu piemērošanas noteikumi 2020./2021. studiju gadā

Studiju maksas atlaižu rotācijas noteikumi 2020./2021. studiju gadā

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu