E-studijas

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Studē no jebkuras vietas pasaulē!

Biznesa augstskola Turība sniedz iespēju iegūt augstāko izglītību arī tiem studēt gribētājiem, kuru straujajā un darbīgajā dzīves ritmā neatrodas laiks, lai apmeklētu lekcijas. Ja Tu strādā vai dzīvo ārzemēs, ja lielāko daļu Tavas ikdienas aizņem darbs, treniņi vai ģimenes dzīve, tad e-studijas jeb studijas tālmācībā būs lielisks risinājums. Nepieciešamas vien divas lietas – vēlēšanās mācīties un internets.

Šobrīd ar e-studiju starpniecību piedāvājam apgūt 9 dažādas studiju programmas.

Visas e-studiju formā piedāvātās studiju programmas ir akreditētas.

To laikā iegūtais diploms ir identisks pilna laika studiju diplomam, turklāt studijas Tu vari uzsākt jebkurā laikā!

E-studiju priekšrocības

Saņem citām studiju formām līdzvērtīgu diplomu
Studē sev ērtā vietā un laikā
Apvieno studijas ar darbu vai atpūtu
Studē latviešu valodā, atrodoties jebkurā pasaules valstī
Uzsāc studijas, kad vien vēlies
Studē sev piemērotā tempā
Studē selektīvi, netērējot laiku jau zināmām lietām
Ietaupi studiju maksu un ceļa izdevumus

Noderīga informācija

Uzņemšana studijām tālmācības formā norit visu gadu. Studiju līgumu Tu vari noslēgt personīgi ierodoties augstskolā, izmantojot drošu elektronisko parakstu vai ar pasta starpniecību, taču vispirms lūdzam veikt elektronisko reģistrāciju.

Ar iesniedzamo dokumentu sarakstu, pieteikšanās un apmaksas kārtību vari iepazīties ŠEIT.

Studiju norise

Studijas norit “Moodle” vidē, kurā tiek publicēti visi nepieciešamie mācību materiāli – konspekti, paškontroles jautājumi, kārtējie pārbaudījumi, gala pārbaudījumu nosacījumi u.c.

Kārtējos pārbaudījumus studenti veic attālināti un nosūta pasniedzējiem izvērtēšanai. Studentu komunikācija ar docētājiem notiek “Moodle” platformā un/vai izmantojot e-pastu.

Eksāmenus iespējams kārtot gan klātienē, gan attālināti, iepriekš vienojoties ar docētāju par piemērotāko laiku. E-studijās nav semestru, tāpēc eksāmenu secību izvēlas pats students. Eksāmenu var kārtot tad, ja ir nokārtoti visi studiju kursā paredzētie kārtējie pārbaudījumi. Kārtojot eksāmenu attālināti, to, kāda veida tiešsaistes balss un attēla digitālie līdzekļi tiks izmantoti, nosaka docētājs.

Konsultācijas notiek klātienē (iepriekš vienojoties) vai attālināti – “Moodle” vidē vai ar e-pasta starpniecību.

Ikvienam e-studiju studentam ir iespēja bez papildu samaksas apmeklēt jebkuras lekcijas klātienē (dienas, vakara vai neklātienes grupās).

Kā izmantot studiju materiālus

Pamācība platformas “Moodle” lietošanā:

Sadaļā “Studiju materiāli un sekmes” pieejams studiju metodiskais nodrošinājums un tā būs visa Tava mācību vide.

Tabulā uzskatāmi redzams, cik un kādi studiju kursi Tev konkrētajā studiju gadā jāapgūst. Studiju kursu apguves secība nav svarīga, kā arī kārtējo pārbaudījumu un eksāmenu secībai nav nozīmes. E-studijās nav semestru, visi studiju gadā paredzētie studiju kursi (tai skaitā prakse un studiju darbs) jānokārto līdz līguma termiņa beigām.

Izvēloties studiju kursu, kuru vēlies apgūt, atvērsies jauna lapa “Moodle” vidē, kur būs pieejamas šādas sadaļas:

  • Studiju kursa apraksts – Informācija par apgūstamo priekšmetu, kā arī ieteicamās izmantojamās literatūras saraksts.
  • Mācību materiāls – Pamatā tie ir rakstveida, bet ir pieejami arī video, audio formātā. Visi izstrādātie studiju materiāli ir paredzēti, lai tos studētu tiešsaistē, tādēļ laikā, kad nav pieejas pie datora, tos ir iespējams lasīt mobilajā telefonā.
  • Paškontroles jautājumi – Palīgs patstāvīgā studiju kursu apguvē. Jautājumus iespējams aizpildīt neierobežotu reižu skaitu. Pēc testa aizpildīšanas redzamas pareizās un nepareizās atbildes. Atbilžu rezultāti pieejami tikai studentam, lai novērtētu savas zināšanas studiju kursā.
  • Kārtējie pārbaudījumi – Norādīti visi kārtējie pārbaudījumi, kuri studentam ir jānokārto, lai veiktu eksāmenu. Kārtējā pārbaudījuma izpildei nav noteikts laika limits, gatavais darbs jānosūta docētājam izvērtēšanai uz e-pastu. Ja nav skaidrs, kas kārtējā pārbaudījumā jādara, vari sazināties ar docētāju “Moodle” vidē vai e-pastā. Pārbaudījuma vērtējums/atzīme būs redzama BATISā (pie kārtējiem pārbaudījumiem).
  • Noslēguma pārbaudījums – Pieejama informācija par to, kāds būs gala pārbaudījums jeb eksāmens. Eksāmenu var kārtot, ja sekmīgi nokārtoti visi studiju kursā paredzētie kārtējie pārbaudījumi. Eksāmenu iespējams kārtot gan klātienē, gan attālināti (izvēlas students), studentam iepriekš vienojoties ar pasniedzēju.

Studiju kursa paraugu “Moodle” platformā vari apskatīt ŠEIT.

 

Ja Tev radušies jautājumi par studiju norisi, aicinām sazināties ar attiecīgo studiju programmu realizējošo fakultāti:

Ja neesi drošs, kura no fakultātēm īsteno Tev interesējošo studiju programmu, vari izmantot e-pastu sic@turiba.lv – mēs nodrošināsim, ka Tavs jautājums nonāk līdz attiecīgās struktūrvienības atbildīgajai personai.

Arī ar jautājumiem par uzņemšanu aicinām vērsties Studiju informācijas centrā – e-pasts: sic@turiba.lv, tālr.: +371 67622333 (zvaniem), +371 27318328 (saziņai WhatsApp).

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!