Biznesa ideju hakatons

Turības Biznesa inkubators

Biznesa ideju hakatons “to be”

Biznesa ideju hakatons “To be” ir konkurss, kura mērķis ir atbalstīt drosmīgu, uz ilgtspējīgas attīstības orientētu biznesa ideju autorus un pierādīt, ka noteiktā laika posmā ir iespējams radīt oriģinālas biznesa idejas. Konkursa norise ir divos virzienos - 24 stundu laikā radīt ilgtspējīgu biznesa ideju vai 24 stundu laikā radīt risinājumus uzņēmumu dotajām ar ilgtspēju saistītām problēmsituācijām.

Konkursa organizatore, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe, aicinot piedalīties konkursā, uzsver: “Ikviena ideja ir laba, pat, ja sākumā šķiet, ka tā neizdosies. Ir jāmēģina, jo neatlaidība un uzdrīkstēšanās ir panākumu atslēga mūsu sasniegumiem un veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Jo vairāk ideju, jo lielāka iespēja uzvarēt! Lai gūtu panākumus, ir jāstrādā – nekas nenotiks pats no sevis, un Biznesa ideju hakatons "To be" ir lieliska iespēja jaunam sākumam!”

Biznesa ideju hakatona kopējais balvu fonds ir 4400 eiro apmērā, kuru nodrošina biznesa ideju hakatona lieldraugi – transporta un loģistikas uzņēmums „Miandum” un poligrāfijas grupa „Mūkusala”. Balvu fonda tiek novirzīts divos virzienos, piešķirot 1.- 3. vietu ieguvējiem naudas balvas: 1. vietai – 1000 eiro, 2. vietai - 700 eiro, 3. vietai – 500 eiro.

Pasākuma norise – 2022. gada 7. un 8. oktobrī.

Vairāk informācija, rakstot uz e-pastu bi@turiba.lv, vai zvanot +371 26651306 vai +371 27430550.

Pieteikuma anketa šeit

Pasākuma programma

kONKURSA NOLIKUMS

Konkursa aktuālo informāciju meklē ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!