Biznesa nakts

Turības Biznesa inkubators

Biznesa ideju konkurss “Biznesa nakts”

“Biznesa nakts” ir biznesa ideju konkurss, kura ietvaros dalībnieku komandas 24 stundu laikā rada biznesa idejas plānu, kas vienlaikus būtu risinājums kādai no konkursa organizatoru piedāvātajām problēmsituācijām. Konkursa ietvaros dalībniekiem ir iespēja ne tikai attīstīt savu ideju, gūstot vērtīgu pieredzi, bet arī iegūt dažādas balvas.

Konkursa organizatore, Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe, aicinot piedalīties konkursā, uzsver: “Ikviena ideja ir laba, pat, ja sākumā šķiet, ka tā neizdosies. Ir jāmēģina, jo neatlaidība un uzdrīkstēšanās ir panākumu atslēga mūsu sasniegumiem un veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Jo vairāk ideju, jo lielāka iespēja uzvarēt! Lai gūtu panākumus, ir jāstrādā – nekas nenotiks pats no sevis, un “Biznesa nakts” ir lieliska iespēja jaunam sākumam!”

Nākamā pasākuma datums tiks publicēts pasākumam tuvojoties.

Vairāk informācija, rakstot uz e-pastu bi@turiba.lv vai zvanot +371 26651306.

Konkursa aktuālo informāciju meklē ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu