Turības Biznesa inkubators


No idejas līdz biznesam

Viens no Biznesa augstskolas Turība mērķiem ir sniegt studentiem un absolventiem iespējas un atbalstu biznesa ideju realizēšanā. Šim nolūkam 2006. gadā tika izveidots Turības Biznesa inkubators, kurā ikvienam interesentam pieejama darbam nepieciešamā vide, resursi un informatīvais atbalsts, lai savu biznesa ideju pārvērstu veiksmīgā uzņēmējdarbībā.

Kāpēc izvēlēties Turības Biznesa inkubatoru?

  • Coworking – biznesa koncepcija, kas guvusi popularitāti ārvalstīs

Turības Biznesa inkubators turpina ārvalstīs jau popularitāti iemantojušo biznesa koncepciju un filozofiju, piedāvājot gan jaundibinātiem, gan jau stabiliem uzņēmumiem iegūt ērtu, pilnībā aprīkotu darba vietu un iespēju ikdienā darboties radošā vidē kopā ar citiem uz biznesu orientētiem profesionāļiem. Šāda darba vide sniedz iespēju būt sociāli aktīvam, piedāvā mijiedarbību ar citiem uzņēmējiem, un, kas nav mazsvarīgi – sniedz pozitīvu efektu: dod iespēju vismaz uz pusi palielināt produktivitāti un ienākumus.

  • Biznesa kontaktu apmaiņa – no startup līdz TOP 500 Latvijas uzņēmumiem

Apmeklējot Biznesa inkubatora rīkotos pasākumus un darbojoties inkubatora vidē, klientiem ir iespēja iegūt plašu kontaktu loku – pieredzējušus mentorus vai spējīgus un zinošus sadarbības partnerus. Tieši iegūtie kontakti var būt pamats veiksmīgas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

  • Plašs pakalpojumu klāsts

Klienti var iegūt gan mainīgu, gan fiksētu darba vietu, reģistrēt savu juridisko adresi, izmantot pārrunu, sapulču un konferenču telpas, kā arī citus Biznesa augstskolas Turība infrastruktūras pakalpojumus (autostāvvietu, bibliotēku, brīvpieejas Wi-Fi u.c.). Pieejams mentoru atbalsts un iespēja apmeklēt izglītojošus pasākumus.

Pakalpojumi

Coworking vietas īre:

Tabulas papildu saturs

Vieta

Cena mēnesī

Papildu info

Hot Desk

Turības studentiem: 48,40 EUR

Citiem: 60,50 EUR

Galds coworking telpā

Dedicated Desk

145,20 EUR

Atsevišķi aprīkota un rezervēta vieta klientam

Private Office

145,20 EUR

Atsevišķi aprīkoti biroji klientiem (1-5 personām)

Tabulas papildu saturs

Juridiskā adrese

Juridiskās adreses reģistrācija – ietver atļauju reģistrēt uzņēmuma juridisko adresi Graudu ielā 68A. Cena Turības studentiem – 9,07 EUR/mēnesī, citiem – 15,12 EUR/mēnesī.

Telpu noma

Turības Biznesa inkubators piedāvā iznomāt telpas semināriem, sanāksmēm un citiem pasākumiem. Pieejamas vairākas telpas ar atšķirīgu ietilpību.

Ar telpu piedāvājumu un cenām iespējams iepazīties ŠEIT.

Pasākumu organizēšana

Pasākumu plānošana, organizēšana un vadīšana. Cena – pēc vienošanās.

Šobrīd Turības Biznesa inkubatorā darbojas gandrīz 60 topošie un jaunie uzņēmēji. Aicinām arī Tevi uzdrīkstēties un pievienoties jauno censoņu pulkam!

Sazinies ar mums!

Administratore
Nadīna Kokoreviča
A korpusa 1. stāvs
Tālr.: +37126651306
E-pasts: bi@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu