Ziemeļkurzemes filiāle

2023. gadā Biznesa augstskola Turība ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3. Izvēlies studijas Turības Ziemeļkurzemes filiālē un iegūsti darba devēju novērtētu izglītību!

IZVĒLIES STUDIJAS TALSOS!

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī Biznesa augstskolas Turība Ziemeļkurzemes filiālē. Izvēloties kādu no filiālē piedāvātajām 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmām, varēsi ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Ja pēc filiāles absolvēšanas izlemsi turpināt studijas bakalaura līmeņa programmā (Rīgā), tad varēsi pievienoties 3. studiju gada studentiem!

Ziemeļkurzemes FILIĀLES NODARBĪBU SARAKSTS

STUDENTU UZŅEMŠANA:

 • Jūlijā

1.07. no plkst. 10:00 līdz 11:00
9.07. no plkst. 11:00 līdz 12:00
15.07. no plkst. 10:00 līdz 11:00
16.07. no plkst. 14:00 līdz 15:00
17.07. no plkst. 9:00 līdz 10:00
18.07. iepriekš vienojoties pa telefonu ar filiāles vadītāju
19.07. no plkst. 10:00 līdz 11:00
20.07. iepriekš vienojoties pa telefonu ar filiāles vadītāju
26.07. no plkst. 13:00 līdz 14:00

Par dokumentu pieņemšanas laikiem lūdzam vienoties ar filiāles vadītāju personīgi - 26437279

Jaunumi

Kā pieteikties?
 1. Aizpildi elektronisko pieteikšanās formu.
 2. Sagatavo iesniedzamos dokumentus un dodies uz augstskolu vai iesniedz tos attālināti, ja tev ir drošs elektroniskais paraksts.
 3. Noslēdz līgumu par izglītības iegūšanu.
 4. Līdz līgumā noteiktajam datumam samaksā iepazīšanās maksu 10% apjomā no pirmā gada pilnās studiju maksas.
 5. Uzsāc studijas saskaņā ar nodarbību grafiku!

Iepazīšanās maksa tiek iekļauta studiju maksā, taču, ja studijas neuzsāksi, iepazīšanās maksa netiks atgriezta. No iepazīšanās maksas ir atbrīvoti augstskolas absolventi.

KĀ PIETEIKTIES ATTĀLINĀTI?

Ja tev ir drošs elektroniskais paraksts, vari noslēgt studiju līgumu attālināti. Noskaties video un uzzini – kā!

Iesniedzamie dokumenti

Lai noslēgtu līgumu par izglītības iegūšanu, jāuzrāda sekojoši dokumenti:

 • pasi vai personas apliecību;
 • vārda un uzvārda maiņu apliecinošu dokumentu, ja kādā no obligāti iesniedzamajiem dokumentiem un pasē/personas apliecībā Tavs vārds vai uzvārds atšķiras un kādā no dokumentiem nav norādīts personas kods;
 •  vidējo izglītību apliecinošu dokumentu un tā kopiju;
 • Sekmju izrakstu, ja vidējo izglītību esi ieguvis līdz 2004. gadam;
 • Centralizēto eksāmenu latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā sertifikātus un to kopijas, ja vidējo izglītību esi ieguvis 2004. gadā vai vēlāk. Ja neesi kārtojis centralizēto eksāmenu matemātikā un vidusskolu esi absolvējis laikā no 2004. līdz 2008. gadam, ņem līdzi sekmju izrakstu.

Papildu dokumenti:

 • ja vidējo izglītību esi ieguvis ārvalstīs, jāiesniedz vidējo izglītību apliecinoša dokumenta notariāli apliecināts tulkojums latviešu, angļu vai krievu valodā (ja tā oriģināls nav kādā no šīm valodām) un LR Izglītības un zinātnes ministrijas Akadēmiskās informācijas centra atzinums par iegūtās izglītības pielīdzināšanu vidējās izglītības līmenim;
 • ja esi ārvalstnieks un reģistrējies studijām latviešu valodā, jāiesniedz latviešu valodas zināšanas apliecinošs sertifikāts, kas iegūts Latvijas Republikas licencētā programmā.

Ja neesi kārtojis centralizēto eksāmenu svešvalodā (angļu valoda vai vācu valoda), lūgsim Tev izpildīt svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes testu valodu grupas noteikšanai. To varēsi izdarīt pēc elektroniskās reģistrācijas augstskolas mājaslapā.

Studiju maksas atvieglojumi

Uzsākot studijas Biznesa augstskolā Turība, vari pretendēt uz kādu no sekojošiem studiju maksas atvieglojumiem:

Absolventa radinieks – 25% atlaide
Absolventa 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

Saņem 50% atlaidi

Iesniedzot dokumentus no 2024. gada 15. līdz 20.jūlijam, saņem 50% atlaidi 2.studiju semestrim!

Reglamentējošie dokumenti

Ar Biznesa augstskolas Turība reglamentējošiem dokumentiem (uzņemšanas noteikumi, studiju maksas atlaižu piemērošanas noteikumi u.c.) vari iepazīties ŠEIT.

Kontakti

Filiāles adrese:
Brīvības iela 29, 104. kab., Talsi, LV-3201
(Talsu Valsts ģimnāzijas telpās)

Pieņemšanas laiks:
Pēc individuālas vienošanās

 

Sazinies ar mums!

Filiāles vadītāja
Inga Karlberga
+371 63222605+371 26437279
talsi@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!