Studiju uzsākšana vēlākajos studiju posmos

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Turpini iesākto – studē Biznesa augstskolā Turība!

Ja esi uzsācis studijas citā augstskolā, taču saproti, ka tas nav tas, ko Tu vēlies, nepamet studijas pavisam – turpini iesākto Biznesa augstskolā Turība!

Gaidīsim Tevi arī tad, ja esi absolvējis koledžu, iegūstot 1. līmeņa augstāko izglītību, un vēlies turpināt studijas bakalaura līmenī no 2. vai 3. studiju gada.

Pārnākšana no citas augstskolas vai studiju turpināšana Turībā pēc koledžas absolvēšanas nav sarežģīts process. Rīkojies šādi:

  • sagatavo iesniegumu Biznesa augstskolas Turība Studiju informācijas centram, norādot uz kādu studiju programmu, formu (diena, vakars, neklātiene, e-studijas) un studiju gadu vēlies pārnākt;
  • saņem akadēmisko izziņu no augstākās izglītības iestādes, kurā līdz šim studēji un studijas nepabeidzi, vai koledžas diplomu ar pielikumu, ja vēlies studijas turpināt bakalaura līmenī;
  • ar iesniegumu un akadēmisko izziņu vai koledžas diplomu dodies uz Biznesa augstskolas Turība Studiju informācijas centru. Ja nevari ierasties klātienē, atsūti iepriekš minētos dokumentus pa pastu uz adresi: Graudu iela 68, Rīga, LV 1058, ar norādi – Studiju informācijas centram vai e pastu sic@turiba.lv.

Iesniegums tiks izskatīts 14 dienu laikā. Veiksim iepriekš apgūto studiju kursu un Tevis izvēlētās Turības studiju programmas salīdzinājumu un izlemsim, kurā studiju gadā Tevi uzņemt. Ja piekritīsi augstskolas lēmumam par pāriešanu uz Tev atbilstošo studiju gadu, aicināsim Tevi noslēgt studiju līgumu par izglītības iegūšanu.

Slēdzot līgumu, tiksi iepazīstināts ar individuālo studiju plānu, kurā tiks iekļauti papildus apgūstamie studiju kursi. Individuālajā plānā iekļauto papildu studiju kursu kārtošana ir bezmaksas.

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums!

STUDIJU INFORMĀCIJAS CENTRS

Tālrunis: +371 67622333
E-pasts: sic@turiba.lv
Telpa: C131 (C korpusa foajē)

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!