Jaunumi

22.05.2024

Vēlies turpināt, atsākt studijas vai mainīt studiju programmu? 

Ja esi uzsācis studijas, bet laika gaitā saproti, ka izvēlētais studiju virziens vai vide tomēr nav piemērota tavām vēlmēm un ambīcijām, nepārtrauc studijas pavisam. Tā vietā, mainot izglītības iestādi vai izvēlēto studiju programmu, turpini savu profesionālās izaugsmes ceļu un sasniedz mērķi - iegūsti augstāko izglītību.

Sniedzam piecus iemeslus, kādēļ turpināt vai atsākt studijas un izvēlēties tieši Biznesa augstskolu Turība:

1. Augstākās izglītības iegūšana

Augstākā izglītība ne tikai paver plašākas iespējas karjeras izaugsmē, bet arī rada iespēju saņemt augstāku atalgojumu. To apliecina arī Izglītības un zinātnes ministrijas augstskolu monitoringa dati, ka Latvijas augstskolu absolventiem ir par 22% lielāks atalgojums un viņi ir konkurētspējīgāki darba tirgū.

2. Tiek pielīdzināti kredītpunkti

Pārnākot uz Biznesa augstskolu Turība vai mainot studiju programmu, tiek veikta iepriekš apgūto studiju kursu un izvēlētās studiju programmas salīdzināšana. Tādējādi tiek pielīdzināti kursu kredītpunkti.

3. 60% praktiskās zināšanas

Studiju process tiek veidots tā, lai studenti maksimāli spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Turības studenti praksē dodas katru gadu, tādā veidā, jau studiju laikā iegūstot ne tikai teorētiskās, bet arī praktiskās zināšanas.

4. Darba devēju atzītākā augstskola TOP3

Latvijas darba devēji Biznesa augstskolu Turība atzinuši kā vienu no trim visaugstāk atzītākajām augstskolām, kuras studentiem piedāvā darba videi un nozarei visatbilstošākās studiju programmas, kā arī spēj nodrošināt prasmes veiksmīgi iekļauties darba tirgū.

5. Starptautiskās iespējas

Iesaistoties kādā no augstskolas piedāvātajām starptautiskās sadarbības programmām - Dubultā diploma programma, Erasmus+ programma un Divpusējās apmaiņas programma - Tev ir iespēja jau studiju laikā apceļot pasauli, iepazīt citas kultūras un tradīcijas, kā arī dibināt sev noderīgus kontaktus.

Pāreja uz studijām Biznesa augstskolā Turība var būt tieši tas solis, kas nepieciešams, lai atrastu savu īsto aicinājumu un veiksmīgi turpinātu iesākto izglītības ceļu. Ja vēlies uzsākt studijas Turībā vēlākos studiju posmos, tad ir nepieciešams noslēgt līgumu par izglītības iegūšanu, izpildot uzņemšanas noteikumos noteiktās prasības.

Biznesa augstskola Turība piedāvā plašu studiju programmu klāstu - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, IT līdz tūrismam, komunikācijai, pasākumu producēšanai un veselības aprūpei. Kopumā 31 studiju programma, studijas gan latviešu, gan angļu valodā.

Vairāk informāciju par studiju uzsākšanu atradīsi šeit:

https://www.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-uzsaksana-velakajos-studiju-posmos

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!