Atvērto durvju dienas

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Nāc un iepazīsti Turību!

Apmeklē Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdari pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs Tev lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Ja vēl šaubies par sev piemērotākās studiju programmas izvēli, apmeklē pasākumu un gūsti atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.

2020. gada pirmais Atvērto durvju pasākums notiks:

  • Ceturtdien, 23. aprīlī, plkst. 17.00;

Ņemot vērā valdības izsludināto ārkārtas stāvokli valstī, 23. aprīļa pasākums norisināsies attālināti. Pasākuma tiešraide būs vērojama Biznesa augstskolas Turība Facebook un Instagram lapā.

Pasākuma laikā ikvienam studēt gribētājam būs iespēja virtuālā formātā tikties ar studentiem, fakultāšu dekāniem un studiju virzienu vadītājiem, uzzināt par augstskolas piedāvātajām studiju programmām un studentu dzīvi Turībā.

Tāpat būs iespēja iejusties studenta lomā, paviesojoties lekciju auditorijās, sporta zālē, bibliotēkā, studentu viesnīcā, interaktīvās mācību telpās, Studējošo pašpārvaldes birojā un citviet.

Uz tikšanos tiešsaistē!

Informācija par nākamo Atvērto durvju dienu norisi sekos, pasākumiem tuvojoties, taču laikus jau vari ieplānot:

  • Trešdien, 20. maijā, plkst. 17.00;
  • Sestdien, 27. jūnijā, plkst. 17.00;
  • Ceturtdien, 2. jūlijā, plkst. 19.00 (pasākuma "Uzņemšanas nakts" ietvaros);
  • Otrdien, 21. jūlijā, plkst. 17.00;
  • Otrdien, 4. augustā, plkst. 17.00.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu