Atvērto durvju dienas

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Nāc un iepazīsti Turību!

Apmeklē Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdari pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs Tev lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Ja vēl šaubies par sev piemērotākās studiju programmas izvēli, apmeklē pasākumu un gūsti atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.

Atvērto durvju dienās vari piedalīties bez iepriekšējas pieteikšanās.

2021. gada atvērto durvju dienas ir noslēgušās. Ja vēlies uzzināt vairāk par studiju iespējām Biznesa augstskolā Turība, aicinām sazināties ar Studiju informācijas centru, rakstot uz e-pastu sic@turiba.lv vai zvanot +371 67622333.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu