Atvērto durvju dienas

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Nāc un iepazīsti Turību!

Apmeklē Atvērto durvju dienas Biznesa augstskolā Turība un izdari pareizo izvēli! Atvērto durvju dienu apmeklējums sniegs Tev lielisku iespēju uzzināt vairāk par augstskolas īstenotajām studiju programmām, uzņemšanas noteikumiem un iestāšanās procesu, iepazīties ar studentiem un mācībspēkiem, apskatīt lekciju auditorijas un studentu viesnīcu.

Ja vēl šaubies par sev piemērotākās studiju programmas izvēli, apmeklē pasākumu un gūsti atbildes uz visiem sev interesējošajiem jautājumiem.

Pasākuma pirmā daļa notiks lekcijas formātā, tam sekos sarunas ar fakultāšu pārstāvjiem, bet noslēgumā ekskursija pa augstskolas teritoriju. Lai nepalaistu garām būtiskāko informāciju, aicinām ierasties vismaz pāris minūtes pirms pasākuma sākuma. 2020. gadā Atvērto durvju dienas notiks šādos laikos:

  • Ceturtdien, 23. aprīlī, plkst. 17.00
  • Trešdien, 20. maijā, plkst. 17.00
  • Sestdien, 27. jūnijā, plkst. 17.00
  • Ceturtdien, 2. jūlijā, plkst. 19.00 (pasākuma "Uzņemšanas nakts" ietvaros)
  • Otrdien, 21. jūlijā, plkst. 17.00
  • Otrdien, 4. augustā, plkst. 17.00

Norises vieta – Turības Biznesa inkubatora telpās, A korpusa 1. stāvā vai, ja laikapstākļi būs mums labvēlīgi, augstskolas pagalmā blakus strūklakai. Par norises vietu vēstīs augstskolas teritorijā izvietotās norādes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu