Studiju kredīti

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Studiju un studējošā kredīts

Studenti var pieteikties valsts galvotajam studiju vai studējošā kredītam Swedbank mājaslapā vai filiālē pēc imatrikulācijas (ieskaitīšanas studenta statusā). Visas studiju programmas (izņemot “Datorsistēmas”) Biznesa augstskolā Turība ir akreditētas, tāpēc studiju un studējošo kredītam var pieteikties neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas vai formas.

Studenti var saņemt divu veidu valsts galvotos kredītus – studiju kredītu un studējošā kredītu.

  • Studiju kredīts - Aizdevums maksai par mācībām (arī nepilna laika studijām). Kredīta atmaksa jāsāk tikai ar 12. mēnesi pēc diploma iegūšanas.
  • Studējošā kredīts – Aizdevums ikdienas tēriņiem pilna laika studentiem (līdz 350 EUR mēnesī). Pamatsummas atmaksa jāsāk tikai ar 12. mēnesi pēc diploma iegūšanas.

Kā studentam saņemt kredītu?

Pieteikties kredītam ir vienkārši. Kredītu pilnībā garantē valsts, līdz ar to kredīta noformēšana aizņems mazāk laika.
Lai pieteiktos studiju vai studējošā kredītam ar Altum garantiju, topošajam studentam:

  1. Jābūt parakstītam līgumam par izglītības iegūšanu UN saņemtam apstiprinājuma e-pastam no augstskolas par uzņemšanu jeb imatrikulāciju augstskolā.
  2. Pirms pieteikšanās valsts garantētajam kredītam, studentam jābūt attiecīgās bankas klientam. Tos, kuri interesējas par šiem kredītiem, bet vēl nav Swedbank klienti, aicinām savlaicīgi atvērt kontu, ko ir iespējas izdarīt arī attālināti. ATVĒRT KONTU
  3. Par to, ka esi imatrikulēts uzzināsi, saņemot e-pastu no augstskolas un tad varēsi uzsākt kredīta noformēšanu bankā.
  4. Pēc e-pasta saņemšanas students savā internetbankā varēs pietiekties studiju vai studējošā kredītam.
  5. Jāiesniedz pieteikums studiju vai studējošā kredīta saņemšanai ar Altum garantiju Swedbank internetbankā vai filiālē. Pēc pieteikuma izvērtēšanas banka sazināsies ar katru interesentu un informēs par pieņemto lēmumu.
  6. Pozitīva iznākuma gadījumā jānoslēdz kredīta līgums Swedbank internetbankā. Altum garantiju banka piemēros pati pēc pieteikuma izvērtēšanas un līguma parakstīšanas – topošajiem studentiem nekas papildus nebūs jādara.

Programma atbalsta studiju maksas segšanu tās pilnā apmērā.

Esošie studiju un studējošā kredīti neierobežo kredīta saņemšanu studiju turpināšanai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu