Studiju kredīti

Reģistrējies studijām tiešsaistē

Studiju un studējošā kredīts

Iegūtā augstākā izglītība un kvalifikācija paver ceļu uz jauniem darba izaicinājumiem un uz labāk apmaksāta darba piedāvājumiem. Bet dzīvē ir situācijas, kad vēlies sasniegt savu sapni, bet tam diemžēl nav pietiekami finanšu līdzekļu. Studiju gadījumā tev ir lieliska iespēja piepildīt savu mērķi - iegūt izglītību vai to paaugstināt, izmantojot studiju kredīta iespējas.

Ko iegūsi? Varēsi studēt un iegūt augstāko izglītību, bet kredītu varēsi sākt atmaksāt tikai 12. mēnesī pēc studiju pabeigšanas (atmaksas termiņš – 10 gadi)

Augstskolas dati liecina, ka 75% Turības studentu strādā jau studiju laikā un darbu veiksmīgi apvieno ar studijām. Līdz ar to tev būs iespējams, ja vēlēsies, kredītu sākt jau atmaksāt ātrāk, līdz ar to samazinot procenta maksājumu.

Un rezultātā - absolvējot augstskolu, iegūsi vēlamo kvalifikāciju, lai veiksmīgāk varētu iekļauties darba tirgū un pretendēt uz labāk apmaksātiem darba piedāvājumiem.

Studenti var pieteikties valsts galvotajam studiju vai studējošā kredītam Swedbank mājaslapā vai filiālē pēc imatrikulācijas (ieskaitīšanas studenta statusā). Visas studiju programmas Biznesa augstskolā Turība ir akreditētas, tāpēc studiju un studējošo kredītam var pieteikties neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas vai formas.

Studenti var saņemt divu veidu valsts galvotos kredītus – studiju kredītu un studējošā kredītu.

  • Studiju kredīts - Aizdevums maksai par mācībām (arī nepilna laika studijām). Kredīta atmaksa jāsāk tikai ar 12. mēnesi pēc diploma iegūšanas.
  • Studējošā kredīts – Aizdevums ikdienas tēriņiem pilna laika studentiem (līdz 350 EUR mēnesī). Pamatsummas atmaksa jāsāk tikai ar 12. mēnesi pēc diploma iegūšanas.

Piemērs koledžas līmenim:

Koledžas studiju programma “Finanses un grāmatvedība” (nepilna laika neklātienes nodaļa)*
Studiju ilgums - 2,3 gadi (5 semestri)
Studiju maksa - 460 eiro semestrī
Noslēdzot līgumu ar Swedbank par studiju kredītu. Ikmēneša maksājums pēc studijām – 24,40 eiro mēnesī **

Piemērs bakalaura līmenim:

Bakalaura studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” (pilna laika dienas nodaļa)*
Studiju ilgums 4 gadi (8 semestri)
Studiju maksa 1335 eiro semestrī
Noslēdzot līgumu ar Swedbank par studiju kredītu. Ikmēneša maksājums pēc studijām – 108 eiro mēnesī **

Piemērs maģistra līmenim:

Maģistra studiju programma "Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā" (nepilna laika neklātienes nodaļa)*
Studiju ilgums 2,1 gads (4 semestri)
Studiju maksa 1185 eiro semestrī
Noslēdzot līgumu ar Swedbank par studiju kredītu. Ikmēneša maksājums pēc studijām – 48 eiro mēnesī **

Kā studentam saņemt kredītu?

Pieteikties kredītam ir vienkārši. Kredītu pilnībā garantē valsts, līdz ar to kredīta noformēšana aizņems mazāk laika.
Lai pieteiktos studiju vai studējošā kredītam ar Altum garantiju, topošajam studentam:

  1. Jābūt parakstītam līgumam par izglītības iegūšanu UN saņemtam apstiprinājuma e-pastam no augstskolas par uzņemšanu jeb imatrikulāciju augstskolā.
  2. Pirms pieteikšanās valsts garantētajam kredītam, studentam jābūt attiecīgās bankas klientam. Tos, kuri interesējas par šiem kredītiem, bet vēl nav Swedbank klienti, aicinām savlaicīgi atvērt kontu, ko ir iespējas izdarīt arī attālināti. ATVĒRT KONTU
  3. Par to, ka esi imatrikulēts uzzināsi, saņemot e-pastu no augstskolas un tad varēsi uzsākt kredīta noformēšanu bankā.
  4. Pēc e-pasta saņemšanas students savā internetbankā varēs pietiekties studiju vai studējošā kredītam.
  5. Jāiesniedz pieteikums studiju vai studējošā kredīta saņemšanai ar Altum garantiju Swedbank internetbankā vai filiālē. Pēc pieteikuma izvērtēšanas banka sazināsies ar katru interesentu un informēs par pieņemto lēmumu.
  6. Pozitīva iznākuma gadījumā jānoslēdz kredīta līgums Swedbank internetbankā. Altum garantiju banka piemēros pati pēc pieteikuma izvērtēšanas un līguma parakstīšanas – topošajiem studentiem nekas papildus nebūs jādara.

Programma atbalsta studiju maksas segšanu tās pilnā apmērā.

Studiju kredīta kalkulators

Esošie studiju un studējošā kredīti neierobežo kredīta saņemšanu studiju turpināšanai.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!