Cēsu filiāle

2020. gadā Biznesa augstskola Turība ierindojusies darba devēju ieteiktāko augstskolu topa 3. vietā. Izvēlies studijas Turības Cēsu filiālē un iegūsti darba devēju novērtētu izglītību!

IZVĒLIES STUDIJAS CĒSĪS!

Lai iegūtu kvalitatīvu izglītību, nav jādodas uz Rīgu – to iespējams izdarīt arī Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē. Izvēloties kādu no filiālē piedāvātajām 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmām, varēsi ērti apvienot studijas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.

Neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas Biznesa augstskola Turība piedāvā darba devēju novērtētu izglītību, – programmas tiek pielāgotas darba tirgus tendencēm, lielāku uzsvaru liekot uz praktiskām iemaņām, nevis teoriju.

Ja pēc filiāles absolvēšanas izlemsi turpināt studijas bakalaura līmeņa programmā (Rīgā), tad varēsi pievienoties 3. studiju gada studentiem!

CĒSU FILIĀLES NODARBĪBU SARAKSTS

Uzņemšana

2021./2022. studiju gadā uzņemšana augstskolā sāksies 1. aprīlī.

Jaunumi

Kā pieteikties?
 1. Aizpildi elektronisko pieteikšanās formu.
 2. Sagatavo iesniedzamos dokumentus un dodies uz augstskolu.
 3. Noslēdz līgumu par izglītības iegūšanu.
 4. Līdz līgumā noteiktajam datumam samaksā iepazīšanās maksu 10% apjomā no pirmā gada pilnās studiju maksas.
 5. Uzsāc studijas saskaņā ar nodarbību grafiku!

Iepazīšanās maksa tiek iekļauta studiju maksā, taču, ja studijas neuzsāksi, iepazīšanās maksa netiks atgriezta. No iepazīšanās maksas ir atbrīvoti augstskolas absolventi.

Ja vēlies noslēgt līgumu par studijām e-studiju (datorizētās tālmācības) programmās, bet nevari ierasties augstskolā un izdarīt to klātienē, vari atsūtīt dokumentu kopijas pa pastu. Vidējās izglītības, augstākās izglītības un uzvārda maiņas dokumentu kopijām (ja nepieciešams) ir jābūt notariāli apstiprinātām, pases kopijai apstiprinājums nav nepieciešams. Līgumu saņemsi pa pastu un pēc parakstīšanas to nosūtīsi atpakaļ uz augstskolu.

Iesniedzamie dokumenti

Dodoties uz augstskolu noslēgt līgumu par izglītības iegūšanu, ņem līdzi:

 • pasi vai personas apliecību;
 • vārda un uzvārda maiņu apliecinošu dokumentu, ja kādā no obligāti iesniedzamajiem dokumentiem un pasē/personas apliecībā Tavs vārds vai uzvārds atšķiras un kādā no dokumentiem nav norādīts personas kods;
 •  vidējo izglītību apliecinošu dokumentu un tā kopiju;
 • Sekmju izrakstu, ja vidējo izglītību esi ieguvis līdz 2004. gadam;
 • Centralizēto eksāmenu latviešu valodā, matemātikā un svešvalodā sertifikātus un to kopijas, ja vidējo izglītību esi ieguvis 2004. gadā vai vēlāk. Ja neesi kārtojis centralizēto eksāmenu matemātikā un vidusskolu esi absolvējis laikā no 2004. līdz 2008. gadam, ņem līdzi sekmju izrakstu.

Papildu dokumenti:

 • ja vidējo izglītību esi ieguvis ārvalstīs, jāiesniedz vidējo izglītību apliecinoša dokumenta notariāli apliecināts tulkojums latviešu, angļu vai krievu valodā (ja tā oriģināls nav kādā no šīm valodām) un LR Izglītības un zinātnes ministrijas Akadēmiskās informācijas centra atzinums par iegūtās izglītības pielīdzināšanu vidējās izglītības līmenim;
 • ja esi ārvalstnieks un reģistrējies studijām latviešu valodā, jāiesniedz latviešu valodas zināšanas apliecinošs sertifikāts, kas iegūts Latvijas Republikas licencētā programmā.

Ja neesi kārtojis centralizēto eksāmenu svešvalodā (angļu valoda vai vācu valoda), lūgsim Tev izpildīt svešvalodas zināšanu līmeņa pārbaudes testu valodu grupas noteikšanai. To varēsi izdarīt pēc elektroniskās reģistrācijas augstskolas mājaslapā.

Studiju maksas atvieglojumi

Uzsākot studijas Biznesa augstskolā Turība, vari pretendēt uz kādu no sekojošiem studiju maksas atvieglojumiem:

Filiāle – 33.33% atlaide
Samazināta studiju maksa Biznesa augstskolas Turība filiāļu reflektantiem, kuri noslēdz studiju līgumu līdz 2020. gada 5. septembrim. Maksa ar atlaidi – 390 EUR par semestri.

Absolventa radinieks – 25% atlaide
Absolventa 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā. Atlaide tiek piemērota 1. studiju gadam.

Studē ar ģimeni – 50% atlaide
Studenta vai reflektanta 1. pakāpes radiniekiem (bērnam, laulātajam, mammai, tētim, māsai vai brālim), kuri uzsāk studijas Turībā. Atlaide ir spēkā, kamēr abi radinieki studē vienlaicīgi.

Reglamentējošie dokumenti

Ar Biznesa augstskolas Turība reglamentējošiem dokumentiem (uzņemšanas noteikumi, studiju maksas atlaižu piemērošanas noteikumi u.c.) vari iepazīties ŠEIT.

Kontakti

Leona Paegles iela 1, 8. kab., Cēsis, LV-4101
(Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās)

Pieņemšanas laiks:
Piektdienās no plkst. 9.00 līdz 12.00

Sazinies ar mums!

FILIĀLES VADĪTĀJA
Gita Janševica
+371 62402699+371 29333810
cesis@turiba.lv

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu