Bakalaurs

Profesionālā un akadēmiskā bakalaura studiju programmas

Mainoties darba tirgus prasībām, mainās arī prasības izglītības jomā. Augstākā izglītība, tostarp bakalaura grāds, šobrīd ir viens no būtiskākajiem kritērijiem, lai strādātu dažādos uzņēmumos un iestādēs gan Latvijā, gan pasaulē. Biznesa augstskola Turība piedāvā akadēmiskā un 2. līmeņa profesionālā bakalaura studijas klātienē un neklātienē, kā arī e-studijas jeb tālmācības studijas, kas veidotas atbilstoši darba tirgus tendencēm un ko atzinīgi novērtē darba devēji visā Latvijā. Bakalaura studiju ietvaros būtisks uzsvars tiek likts uz praktiskām iemaņām un pieredzi, ko studenti iegūst gan pieredzējušu pasniedzēju vadībā, kuri vienlaikus ir dažādu nozaru profesionāļi, gan prakses laikā.

Bakalaura studijas - tavs ceļš uz panākumiem

Bakalaura studijas Biznesa augstskolā Turība sniedz plašas izvēles iespējas gan akadēmiskās, gan 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības iegūšanai – dažādas studiju formas un valodas, vairāki aktuāli studiju virzieni, starptautiskās iespējas un daudz kas cits. Visas studiju programmas pielāgotas darba tirgus prasībām un papildinātas ar soft skills apguvi.

Lai iestātos kādā no Biznesa augstskolas Turība bakalaura studiju programmām, nepieciešams vidējās izglītības ieguvi apliecinošs dokuments. Koledžu absolventiem ir iespēja pielīdzināt apgūtos priekšmetus un uzsākt studijas vēlākā posmā.

Uzzini, kāpēc bakalaurs Biznesa augstskolā Turība ir tava labākā izvēle!

Bakalaura studiju programmu ilgums un norise

Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju studēt kādā no bakalaura programmām tev ērtā veidā - studijas klātienē un neklātienē, kā arī bakalaura studijas tālmācībā jeb e-studijas

Izvēloties profesionālā bakalaura (2. līmeņa profesionālā augstākā izglītība) pilna laika studijas dienā, studiju ilgums būs tikai 4 gadi, savukārt, izvēloties nepilna laika profesionālā bakalaura studijas vakaros, neklātienē vai e-studiju formā, studiju ilgums būs 4,3 gadi. Izvēloties akadēmiskā bakalaura studijas, studiju ilgums pilna laika studijās būs 3 gadi, nepilna laika studijās 3.3 gadi.

Topošajiem studentiem ir iespēja izvēlēties ne tikai sev vēlamo studiju formu, bet arī studiju valodu – no 11 piedāvātajām bakalaura studiju programmām 5 tiek realizētas arī angļu valodā. Tas sniedz studējošajiem iespēju vienlaikus pilnveidot arī savas valodu prasmes, kā arī iegūt draugus un potenciālos biznesa partnerus visā pasaulē.

Absolvējot bakalaura studiju programmu, studentiem ir iespēja turpināt maģistra studijas kādā no Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām studiju programmām.

Darba devēju atzinība un prakse

Neraugoties uz izvēlēto studiju programmu vai formu, topošais students var būt drošs, ka studiju saturs un kvalitāte būs atbilstoša darba tirgus prasībām un tendencēm, jo liela daļa pasniedzēju un studiju programmu vadītāju ir praktizējoši savas nozares eksperti un profesionāļi, kuri nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes. Par studiju programmu novērtējumu liecina Biznesa augstskolas Turība ierindošanās darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, kā arī aktīva sadarbība ar vadošajiem nozaru uzņēmumiem prakses vietu nodrošināšanā. 

Tieši prakses vietas nereti kļūst arī par pirmajām studentu pastāvīgajām darba vietām, sniedzot iespēju lekcijās un nodarbībās gūtās zināšanas pielietot reālajā vidē. Bakalaura studiju programmu studenti vienlīdz aktīvi izmanto kā vietējās, tā arī ārvalstu prakses iespējas, kā arī dažādas apmaiņas programmas: ERASMUS+, dubultā diploma vai divpusējās apmaiņas programmas, kas sniedz vērtīgu starptautisko pieredzi un ļauj iegūt kontaktus visā pasaulē. 

Multifunkcionālas mācību telpas un ārpusstudiju piedāvājums

Augstskola regulāri rīko ekspertu diskusijas, seminārus, vasaras skolas, starptautiskas konferences u.c. ārpus studiju pasākumus, kas ļauj studentiem pirmajiem uzzināt aktuālāko informāciju un uzklausīt dažādu atzītu ekspertu viedokļus. Tas palīdz attīstīt kritisko domāšanu un formulēt savu viedokli. Šādas prasmes lieti noder arī darba tirgū, neatkarīgi no izvēlētās profesijas.

Lai sekmētu praktisko zināšanu pilnveidi, studiju process Biznesa augstskolā Turība tiek organizēts interaktīvā veidā, maksimāli nodrošinot katra studenta iesaisti. Liela daļa nodarbību notiek multifunkcionālās mācību telpās, piemēram, augstskolas tiesu zālē, StartUp Hotel, Biznesa inkubatorā vai citviet. Mācību telpas veidotas tā, lai jau no pirmās studiju dienas būtu iespējams pilnvērtīgi iejusties izvēlētās karjeras vidē. 

Augstskolas vērtības

Biznesa augstskolas Turība vērtības BRĪVĪBA, UZŅĒMĪBA un KOMPETENCE tiek iedzīvinātas katrā studiju programmā, ļaujot studentiem brīvi izvēlēties pētījumu virzienus, darbu tēmas un nākotnes karjeras iespējas, kā arī sekmējot viņu uzņēmību un kompetenci izvēlētajā nozarē. Ikvienu studiju programmu caurvij biznesa un uzņēmējdarbības aspekti, sekmējot to, ka, neatkarīgi no izvēlētās nozares, students vai absolvents var dibināt arī savu uzņēmumu, ne tikai kļūt par darba ņēmēju. 

Personības pilnveides iespējas bakalaura studiju laikā

Ikvienu studiju programmu caurvij tādas darba devēju novērtētas prasmes kā līderisms, laika plānošana, prasme uzstāties, prezentēt sevi un savas idejas u.c. Tā dēvētās soft skills ir aizvien aktuālākas dažādās nozarēs, tāpēc tās tiek integrētas studiju programmās, sākot no 1. studiju gada. Mēs, Biznesa augstskolā Turība, esam pārliecināti, ka augstskolas piedāvājumā jābūt ne tikai zināšanām un praktiskajām iemaņām, kas sekmētu studējošo iesaisti uzņēmējdarbībā un viņu iespējas iegūt labāk atalgotu amatu, bet arī personības pilnveides iespējām - soft skills attīstīšanai, piemēram, laika plānošanai, darbam komandā, līdera spēju izkopšanai, garīgai un fiziskai attīstībai, ilgtspējīga dzīvesstila tendencēm u.tml. Globālās pārmaiņas liecina, ka sabiedrību aizvien vairāk uztrauc vides stāvoklis, sociāli atbildīga un racionāla resursu izmantošana, balanss starp tiešo komunikāciju un komunikāciju digitālajā vidē, kā arī tehnoloģiju attīstība un tās ietekme uz dažādām ikdienas jomām, ko Turība iedzīvina arī savās studiju programmās. 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!