Starptautiskās komunikācijas vadība

Profesionālā bakalaura studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais bakalaura grāds komunikācijas vadībā
Kvalifikācija: Starptautiskās komunikācijas vadītājs
Studiju ilgums: 4 vai 4,3 gadi
Studiju valoda: Latviešu vai angļu
Prakse: Ārlietu ministrijā, Latvijas Bankā, Latvijas–Lielbritānijas Tirdzniecības palātā, Valsts kancelejā, Latvijas Olimpiskajā komitejā, Amerikas Tirdzniecības palātā Latvijā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras pārstāvētajos uzņēmumos u.c.

Starptautiskās komunikācijas vadība

Bakalaura studiju programma “Starptautiskās komunikācijas vadība” piedāvā iespēju apgūt komunikācijas vadīšanu starptautiskā vidē. Programmas ietvaros apgūsi, kā plānot, organizēt un vadīt organizācijas starptautisko komunikāciju, analizēt informāciju, mērķauditorijas un informācijas kanālus, veidot un plānot organizācijas starptautisko komunikācijas vadību, nodrošinot uzticēšanos zīmola vērtībām, analizēt starptautiskās komunikācijas riskus, prognozēt iespējamās krīzes un iesaistīties krīžu vadībā, prognozēt un novērst organizācijas konfliktus starptautiskā vidē, sekmēt sabiedrības atbalstu organizācijas darbībai starptautiskā vidē. Šī ir arī lieliska iespēja, lai uzlabotu un pilnveidotu savas svešvalodu zināšanas.

Programmas ietvaros iespējams apgūt visus starptautiskajai komunikācijai nepieciešamos studiju kursus, tostarp: starptautisku projektu vadību, integrēto mārketinga komunikāciju, valsts pārvaldības principus, etiķeti un protokolu, krīžu komunikāciju, starptautiskās tiesības, publiskās uzstāšanās prasmes un vēl citus, kas noderēs gan profesionālajā, gan personīgajā darbībā. Studējot starptautiskās komunikācijas vadību, vari izvēlēties arī kursus, kas attiecas uz sporta projektiem vai alternatīvā mārketinga projektiem.

Studiju programmu vada Jana Bunkus – komunikācijas eksperte, kura vairāk nekā desmit gadus strādājusi pašvaldībā par sabiedrisko attiecību speciālisti, piecus gadus vadījusi Komunikācijas nodaļu Latvijas Pašvaldību savienībā, kuras paspārnē darbojas arī Latvijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālistu cunfte. Jana Bunkus ir Latvijas asociācijas sabiedrisko attiecību profesionāļiem locekle, bijusi arī šīs organizācijas valdes locekle.

Bakalaura studiju programma “Starptautiskās komunikācijas vadība” ir akreditēta līdz 2027. gada 28. oktobrim.

Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt pilnveidot savas prasmes jebkurā no Biznesa augstskolas Turība piedāvātajām bakalaura vai maģistra studiju programmām.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas dienā
- Nepilna laika studijas vakarā
- Nepilna laika studijas neklātienē
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
160 KP (240 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Starptautiskās komunikācijas vadītājs;
  • Starptautiskās komunikācijas eksperts;
  • Ārējo sakaru nodaļas vadītājs;
  • Uzņēmuma pārstāvis ārvalstīs;
  • Komunikācijas, tirdzniecības vai labdarības projektu vadītājs;
  • Starptautisku projektu vai organizāciju vadītājs.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Studējot starptautiskās komunikācijas vadību, iegūsi speciālista ikdienā tik noderīgās zināšanas par sociālo psiholoģiju un komunikācijas atšķirībām dažādās valstīs. Iemācīsies vadīt komunikāciju globālajā publiskajā telpā, kā arī uzlabosi savas angļu valodas zināšanas.

2. studiju gads

Apgūsi mārketinga komunikāciju un zīmolvedību, digitālo mārketingu, multimedijus, komunikācijas ētiku, lietišķo etiķeti un protokolu. Tāpat vari iegūt starptautisko pieredzi, izvēloties studēt Erasmus+ programmā vai praksi veicot kādā no Eiropas valstīm. Varēsi izvēlēties, kuru svešvalodu apgūt papildus – spāņu, franču, vācu vai krievu.

3. studiju gads

Iespējams apgūt starptautisko mārketingu, komunikācijas tiesības, projektu vadību, līderību un personas datu aizsardzību. Tāpat iespējams apgūt kādu no izvēles kursiem – inovāciju komunikāciju, pasākumu vadību, sporta projektus, vizuālo rediģēšanu, audio, video vai foto iemaņas.

4. studiju gads

Ceturtajā studiju gadā varēsi apgūt socioloģiju, krīzes komunikāciju, vides komunikāciju, mediju pratību, kā arī izstrādāt un aizstāvēt diplomdarbu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas dienā

latviešu

4 gadi

2670 EUR

angļu 4 gadi 2790 EUR
Nepilna laika studijas vakarā latviešu 4,3 gadi

2370EUR

Nepilna laika studijas neklātienē

latviešu

4,3 gadi

2270 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai uzsāktu studijas programmā “Starptautiskā komunikācijas vadība”, pretendentam jābūt nokārtotam centralizētajam eksāmenam latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā.

Pretendentiem, kuri vidējo izglītību ieguvuši līdz 2004. gadam, jābūt sekmīgam vērtējumam attiecīgajos priekšmetos.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

Vadošie mācībspēki

Ieva Lejiņa
Ieva Lejiņa
Mg.sab.att.

Lektore

Kristīne Tjarve
Kristīne Tjarve
Mag.paed.

Lektore

Juris Millers
Juris Millers
Dr.philol.

Lektors

Līga Mirlina
Līga Mirlina
Mg.sc.soc.

Lektore

Velga Vēvere
Velga Vēvere
Dr.phil.

Profesore

Jana Bunkus
Jana Bunkus
Mg.sc.comm.

Virziena vadītāja, lektore

Andris Straumanis
Andris Straumanis

Lektors

Programmas direktore

Mg. Jana Bunkus

Tālr.: +371 67628870

E-pasts: jana.bunkus@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

C korpusa 109. telpā pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!