Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē turiba.lv

SIA “Biznesa augstskola Turība” (turpmāk – Turība) tīmekļa vietnē turiba.lv tiek izmantotas sīkdatnes.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu iekārtu, piemēram, datoru, mobilo tālruni, planšetdatoru tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kādas sīkdatnes un kādiem nolūkiem Turība izmanto

Tabulas papildu saturs

Sīkdatņu veids

Mērķis

Apraksts

Darbības ilgums

Nepieciešamās

Saglabā lietotāja sesijas stāvokli pa lapas pieprasījumiem.

Nepieciešamās sīkdatnes palīdz padarīt tīmekļa vietni lietojamu, nodrošinot tādas pamatfunkcijas kā lapu navigācija un piekļuve tīmekļa vietnes drošajām sadaļām. Tīmekļa vietne nevar pienācīgi darboties bez šīm sīkdatnēm.

Sesija

Statistikas

Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni.

Statistikas sīkdatnes ievāc un sniedz anonimizētu informāciju, tādējādi palīdzot tīmekļa vietnes īpašniekiem izprast, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni.

2 gadi

Reģistrē unikālu ID, ko izmanto, lai ģenerētu statistikas datus par to, kā apmeklētājs izmanto šo vietni.

Sesija

Izmanto Google Analytics, lai regulētu datu apmaiņas ātrumu.

Sesija

Mārketinga

Izmanto, lai nosūtītu datus pakalpojumam Google Analytics par apmeklētāja ierīci un uzvedību. Izseko apmeklētāju dažādās ierīcēs un mārketinga kanālos.

Mārketinga sīkdatnes izmanto, lai sekotu apmeklētāju gaitām tīmekļa vietnēs. Šo sīkdatņu mērķis ir attēlot reklāmas, kas būtu saistošas konkrētajam lietotājam un līdz ar to vērtīgākas publicētājiem un trešo pušu reklāmu izvietotājiem.

Sesija

Optimizē reklāmu rādīšanu, pamatojoties uz lietotāja pārvietošanos un dažādām reklāmdevēju cenām lietotāju reklāmu rādīšanai. Reģistrē unikālu lietotāja ID, kas atpazīst lietotāja pārlūkprogrammu, apmeklējot vietnes, kurās izmanto vienu un to pašu reklāmu tīklu. Mērķis ir optimizēt reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja kustības un dažādas reklāmu pakalpojumu sniedzēju cenas lietotāju reklāmu rādīšanai.

3 mēneši

Tabulas papildu saturs

Citu tīmekļa vietņu sīkdatnes:

Tīmekļa vietnes var saturēt saites uz citām tīmekļa vietnēm. Tomēr, ja izmantojat turiba.lv, ir jāņem vērā, ka mums nav nekādas kontroles pār citām tīmekļa vietnēm. Šī iemesla dēļ mēs nevaram uzņemties atbildību par jebkādas informācijas aizsardzību un konfidencialitāti, kuru Jūs sniedzat, apmeklējot šādas vietnes, kā arī uz šīm vietnēm neattiecas šis paziņojums. Jums ir jāievēro piesardzība un jāapskata attiecīgās tīmekļa vietnes paziņojums par konfidencialitāti vai privātumu.

Sīkdatņu apstiprināšana un atslēgšana

Atverot Turības tīmekļa vietni, tiek attēlots logs ar informāciju, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes.

Absolūti nepieciešamo sīkdatņu un darbības sīkdatņu izmantošana ir nosacījums tīmekļa vietnes lietošanai. Jūs varat kontrolēt funkcionalitātes sīkdatņu, mērķauditorijas vai reklāmas sīkdatņu izmantošanu, piekrītot vai atsaucot savu piekrišanu noteikta veida sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat jebkurā brīdī mainīt savu pausto izvēli tīmekļa vietnes kājenē pieejamajā saitē “Sīkdatņu iestatījumi”. Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar Sīkdatņu lietošanu tīmekļa vietnē turiba.lv un piekrītat pie konkrētiem sīkdatņu veidiem paustajai izvēlei.

Ikvienas pārlūkprogrammas drošības iestatījumos iespējama sīkdatņu ierobežošana un dzēšana.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!