Vides pieejamība

Vides pieejamība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Biznesa augstskolas Turība vidē ikviena persona var ērti pārvietoties un izmantot telpas atbilstoši tās lietošanas veidam.

Biznesa augstskolas Turība ēkā, kurā notiek lekcijas, ir iespējams patstāvīgi iekļūt ar ratiņkrēslu. Ēkas durvju platums ir atbilstošs iekļūšanai ar ratiņkrēslu. Turības lekciju telpās, tostarp mācību telpās, tiesas sēdes izspēlei tiesību zinātņu studentiem, ir nodrošinātas ērtas iekļūšanas iespējas, kā arī pielāgotas labierīcības. Iekļūšanai lekciju telpās ir pieejams panduss. Ēdnīca atrodas centrālās ēkas pirmajā stāvā, tās durvju platums ir pielāgots ratiņkrēsla izmēriem un pieļauj brīvu iekļūšanu. Durvju platums minētajās telpās ir lielāks par 0,9 m.

Jaunatnes tūrisma mītne ir pielāgota personām ar kustību traucējumiem. Ēkā ir ērtas iekļūšanas un pārvietošanās iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī speciāli aprīkots numuriņš – istabas durvju platums paredzēts iekļūšanai ar ratiņkrēslu, istabā ir pielāgotas labierīcības.

Turības bibliotēka ir pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Bibliotēka atrodas centrālās ēkas 1. stāvā, iekļūšana bibliotēkas telpās ar ratiņkrēslu iespējama otrpus ēkai, šim nolūkam ir pieejams panduss. Lasītavā pirmajā stāvā atrodas galdi, kas piemēroti lietošanai cilvēkiem ratiņkrēslos.

Turības Biznesa inkubatora telpās ir iespējams iekļūt ar ratiņkrēslu, telpas ir pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, ēkā ir pielāgotas labierīcības.

Vides objekti ir tapuši sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons”.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!