Biznesa loģistikas vadība

Profesionālā bakalaura studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā
Kvalifikācija: Uzņēmuma vadītājs
Studiju ilgums: 4 vai 4,3 gadi
Studiju valoda: Latviešu vai angļu
Prakse: Loģistikas uzņēmumos vai dažādu nozaru uzņēmumu loģistikas nodaļās

Biznesa loģistikas vadība

Studiju programma “Biznesa loģistikas vadība” radīta, vadoties pēc Latvijas un starptautiskā darba tirgus tendencēm un pieprasījuma pēc loģistikas vadības speciālistiem. Studiju satura kodolu veido biznesa vadības un padziļinātu zināšanu loģistikā apguve, kas sniegs vērtīgu izglītību topošajiem vai jau esošajiem loģistikas speciālistiem un vadītājiem.

Biznesa loģistikas vadības studiju programmas saturs piemērots gan studentiem bez priekšzināšanām šajās jomās, gan speciālistiem, kuri vēlas papildināt zināšanas loģistikā, gan vadības līmeņa speciālistiem, kuri vēlas apgūt loģistikas pamatus. Saturs ir papildināts arī specializētiem studiju kursiem, piemēram, kvalitātes vadība, iepirkumu organizēšana, risku vadība u.c. Tā kā prakse studiju laikā ir obligāta prasība, nepieciešamības gadījumā Turība nodrošinās arī prakses vietas sadarbības uzņēmumos. Četru gadu laikā studējošie iegūs studiju programmas saturam atbilstošas zināšanas un pieredzi uzņēmējdarbībā un loģistikā, kā arī, jau absolvējot augstskolu, iegūs bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā ar specializāciju biznesa loģistikas vadībā.

“Biznesa loģistikas vadības programma ir unikāla, piedāvājot ne tikai iegūt vērtīgas un praktiskas zināšanas loģistikā, bet arī apgūt vadības līmeņa zināšanas, kas programmas absolventiem paver plašas nākotnes karjeras iespējas – loģistikas un uzņēmējdarbības vadības jomās. Turklāt programma izveidota atbilstoši darba devēju pieprasījumam un darba tirgus tendencēm,” stāsta programmas direktore, profesore Rosita Zvirgzdiņa.

Bakalaura studiju programma “Biznesa loģistikas vadība” ir akreditēta līdz 2027. gada 5. augustam.

Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt pilnveidot savas prasmes profesionālā maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība”, kā arī citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās bakalaura vai maģistra studiju programmās.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas dienā
- Nepilna laika studijas vakarā
- Nepilna laika studijas neklātienē
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
160 KP (240 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Loģistikas nozares uzņēmuma vadītājs un īpašnieks;
  • Loģistikas nodaļas vadītājs dažādu nozaru uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs;
  • Augstākā līmeņa vadītājs.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT

1. studiju gads

Pirmajā biznesa loģistikas vadības studiju gadā apgūsi biznesa ekonomikas teorētiskās pamatnostādnes, ekonomisko likumsakarību novērtēšanu, to dinamikas un uzņēmuma sasniedzamo rezultātu prognozēšanu, kā arī iegūsi zināšanas par organizācijas vadību. Veidosies izpratne par loģistikas lomu uzņēmuma konkurētspējas sekmēšanā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus un paaugstinātu uzņēmuma darbības efektivitāti.

2. studiju gads

Otrajā studiju gadā iegūsi zināšanas par loģistikas procesiem – preču plūsmas un ar to saistītās informācijas un pakalpojumu plānošanu, īstenošanu un vadīšanu. Gūsi izpratni par vadības un finanšu grāmatvedību, izpratīsi nodokļu vadību organizācijā un apgūsi prasmes koučingā un līderībā.

3. studiju gads

Trešajā studiju gadā būs iespēja apgūt zināšanas par materiālo vērtību plūsmu un ar to saistītās informācijas virzīšanu noteiktās mikroekonomikas un makroekonomikas sistēmās, izprast ar loģistikas un pārvadājumu procesiem saistīto normatīvo aktu prasības. Spēsi nodrošināt to izpildi savas profesionālās darbības ietvaros.

4. studiju gads

Ceturtajā studiju gadā izpratīsi mūsdienu inovācijas loģistikas nozarē. Apgūsi zināšanas par risku vadību uzņēmumā, iemācīsies veikt uzņēmuma loģistikas analīzi un novērtēšanu. Spēsi izstrādāt un sniegt priekšlikumus, kā arī pieņemt lēmumus loģistikas procesu pilnveidošanai un optimizācijai. Visas apgūtās zināšanas būs iespēja nostiprināt, izstrādājot un aizstāvot diplomdarbu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas dienā

latviešu

4 gadi

2820 EUR

angļu

4 gadi

2990* EUR

Nepilna laika studijas vakarā

latviešu

4,3 gadi

2520 EUR

Nepilna laika studijas neklātienē

latviešu

4,3 gadi

2420 EUR

*2990 EUR Eiropas Ekonomikas zonas, Šveices, NVS valstu, Ukrainas un Gruzijas pilsoņiem un patstāvīgiem iedzīvotājiem, 3550 EUR - pārējo valstu pilsoņiem

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai uzsāktu biznesa loģistikas vadības studijas, pretendentam jābūt nokārtotam centralizētajam eksāmenam latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā.

Pretendentiem, kuri vidējo izglītību ieguvuši līdz 2004. gadam, jābūt sekmīgam vērtējumam attiecīgajos priekšmetos.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

 

Vadošie mācībspēki

Ivars Linde
Ivars Linde
Ph.D.

Asoc. profesors

Normunds Kozlovskis
Normunds Kozlovskis
MBA; mg. iur.

Lektors

Rosita Zvirgzdiņa
Rosita Zvirgzdiņa
Dr.oec.

Profesore

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Biznesa augstskolas Turība Rektore, Profesore

Programmas direktore

Dr.oec., prof. Rosita Zvirgzdiņa

Tālr.: +371 67618746

E-pasts: rosita.zvirgzdina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!