Pasākumu producēšana un vadība

Profesionālā bakalaura studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā
Kvalifikācija: Uzņēmumu un iestāžu vadītājs
Studiju ilgums: 4 vai 4,3 gadi
Studiju valoda: Latviešu
Prakse: Latvijas vai ārvalstu pasākumu organizēšanas vai tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumos

Pasākumu producēšana un vadība

Profesionālu pieeju pasākumu vadībā veido gan pieredze, gan zināšanas šajā jomā. Biznesa augstskola Turība piedāvā apgūt pasākumu producēšanu un vadību, kas sniegs daudzpusīgas zināšanas sākot ar pasākumu plānošanu, organizēšanu, budžeta veidošanu un sponsoru piesaisti līdz pat risku vadībai un autortiesību piemērošanai. Studiju programmas “Pasākumu producēšana un vadība” laikā tiek sniegtas zināšanas, kas ļauj apgūt pasākumu organizēšanu kā biznesa veidošanu. Studiju laikā tiek sniegtas padziļinātas zināšanas uzņēmējdarbībā, kas dod iespēju veidot karjeru strauji augošā nozarē Latvijā un pasaulē, kā arī nodibināt savu uzņēmumu tūrisma un viesmīlības jomā.

Absolvējot studiju programmu “Pasākumu producēšana un vadība”, speciālistiem ir visplašākās karjeras iespējas. Apgūstot nepieciešamās zināšanas, absolvents var strādāt uzņēmumā, kas nodarbojas ar lietišķo, kultūras vai rekreatīvo pasākumu organizēšanu, tāpat var nodibināt vai attīstīt savu uzņēmumu, plānot un vadīt sporta un aktīvā tūrisma pasākumus, kā arī organizēt lietišķus kongresus, konferences un sanāksmes. Iegūtais grāds un specializācija atbilst tam, lai studiju programmas absolvents varētu vadīt arī tūrisma un viesmīlības uzņēmumus.

“Nodarbības vada pasniedzēji, kas ir savas nozares profesionāļi, piemēram, Brigita Rozenbrika, kuras pieredzē ir arī tādi pasākumi kā “Rīga-800”, “Eirovīzija” un dažādu pasaules mēroga mākslinieku koncerti. Studiju programma sniedz iespēju gūt pieredzi no nozares profesionāļiem – ekspertiem pasākumu plānošanā un īstenošanā, iemācīties pielietot pasaules teoriju praktiski – pasākumu organizēšanā, kā arī izveidot pasākumu, kas var kļūt par atpazīstamu zīmolu visā pasaulē un iemācīties veidot pasākumus tā, lai tie kļūtu ne tikai par izklaidi, bet arī par peļņu nesošu biznesu,” stāsta programmas direktore Agita Doniņa.

5 priekšrocības, kāpēc studēt starptautisko tūrismu un pasākumu producēšanu

Bakalaura studiju programma “Pasākumu producēšana un vadība” ir akreditēta līdz 2024. gadam.

Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt pilnveidot savas prasmes citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās bakalaura vai maģistra studiju programmās.

PROGRAMMAI “PASĀKUMU PRODUCĒŠANA UN VADĪBA” IR PIEEJAMA ARĪ SPECIALIZĀCIJA, TAČU SPECIALIZĀCIJAS IZVĒLE NAV OBLIGĀTA – VARI STUDĒT VISPĀRĒJĀ PROGRAMMĀ!

Studiju formas:
- Pilna laika studijas dienā
- Nepilna laika studijas neklātienē
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
160 KP (240 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Projektu vadītājs pasākumu un svētku aģentūrā;
  • Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs;
  • Darbs uzņēmumā, kas nodarbojas ar lietišķo, kultūras vai rekreatīvo pasākumu organizēšanu.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Iegūsi pamatzināšanas pasākumu producēšanā un vadībā, kā arī tūrisma un viesmīlības nozarē un pasākumu producēšanā, apgūsi un uzlabosi prasmes aktiermeistarībā, pētniecībā un informācijas tehnoloģiju pielietošanā.

2. studiju gads

Apgūsi lietišķo etiķeti un komunikāciju viesmīlībā, mediju komunikāciju, e-komerciju, starptautisko projektu izstrādi un komercdarbību tūrismā. Tāpat apgūsi, kā organizēt motivējošos un sporta pasākumus, kā arī iegūsi izpratni par pasākumu tehnisko nodrošinājumu. Studējošajiem ir iespēja apgūt arī kādu no izvēles kursiem – kultūras vēsturi, veselības un SPA tūrismu vai scenāriju un režiju.

3. studiju gads

Iegūsi zināšanas pakalpojumu un tūrisma mārketingā, kā arī finanšu un personāla vadībā. Būs iespēja apgūt pašrealizācijas prasmes komandā, kultūras pasākumu organizēšanu, kā arī risku vadību pasākumu organizēšanā. Šajā studiju gadā studentiem ir iespēja apgūt kādu no izvēles kursiem – Baltijas valstu kultūru, radošumu un līderību, e-mārketingu tūrismā vai vizuālo rediģēšanu.

4. studiju gads

Šis studiju gads veltīts tam, lai studējošie varētu nostiprināt savas iegūtās zināšanas un praktiskās iemaņas pasākumu producēšanā un vadībā, organizējot liela mēroga pasākumus. Jau vairākus gadus studējošie organizē izglītojoši izklaidējošo pasākumu vidusskolēniem – “Rosinātava”. Papildus tam studējošie apgūst tūrisma ekonomiku un globalizāciju, korporatīvo atbildību un ilgtspējību, intelektuālā īpašuma tiesības, kā arī pilnveido savu personību studiju kursā “Cilvēka potenciāls. Enerģija. Prāts. Ķermenis.” un izstrādā diplomdarbu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas dienā

latviešu

4 gadi

2670 EUR

Nepilna laika studijas neklātienē

latviešu

4,3 gadi

2270 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai uzsāktu pasākumu producēšanas un vadības studijas, pretendentam jābūt nokārtotam centralizētajam eksāmenam latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā.

Pretendentiem, kuri vidējo izglītību ieguvuši līdz 2004. gadam, jābūt sekmīgam vērtējumam attiecīgajos priekšmetos.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

Vadošie mācībspēki

Brigita Rozenbrika
Brigita Rozenbrika
Mg.art.

Lektore

Andis Mizišs
Andis Mizišs
Mg.art.

Lektors

Agita Doniņa
Agita Doniņa
Ph.D.

Asoc.profesore

Kārlis Anitens
Kārlis Anitens

Programmas direktore

Ph.D. Agita Doniņa

Tālr.: +371 67607661

E-pasts: agita.donina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!