Jaunumi

07.05.2024

Turības uzņēmējdarbības studijās iegūsti piecus biznesa nozares bonusus

Biznesa augstskola Turība piedāvā studiju programmas, kuru saturs pastāvīgi tiek pilnveidots atbilstoši darba tirgus prasībām, tādējādi absolvents iegūst vienlaicīgi gan starptautiski atzītu izglītību, gan darba tirgum nepieciešamās praktiskās zināšanas un prasmes. To apliecina arī absolventu aptaujas rezultāti - katrs ceturtais Biznesa augstskolas Turība absolvents ir uzņēmuma īpašnieks.

Studējot Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības vadības fakultātes bakalaura studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ikviens studējošais atver durvis uz daudzveidīgiem karjeras ceļiem, iegūst uz biznesa domāšanu orientētu izglītību un attīsta sevi kā personību un līderi.

Profesionālās zināšanas topošajiem speciālistiem nodod Turības pasniedzēji - profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē. Pasniedzēji nemitīgi seko jaunākajām nozares tendencēm, atbilstoši tām pilnveidojot studiju saturu un procesu.

Ņemot vērā augstākminēto, Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Evija Kļave akcentē piecus biznesa nozares bonusus, ko sniedz Turības uzņēmējdarbības vadības studijas.

1. Apgūsti uzņēmējiem aktuālās prasmes

Uzņēmējdarbības vide nepārtraukti mainās, un šīs pārmaiņas kļūst arvien straujākas. Tādēļ arī uzņēmējiem ir nepārtraukti jāpilnveido savas zināšanas un prasmes: būt elastīgiem un pielāgoties, kļūdīties un mācīties no kļūdām, turpināt izglītoties, pamanīt tendences, identificēt tirgus nepilnības, radīt inovatīvas idejas nākotnes tirgum, ātri reaģēt uz klientu mainīgajām vajadzībām, ātri apstrādāt liela apjoma informāciju un pieņemt lēmumus, būt produktīvam, tīkloties starptautiskā vidē. Visas šīs prasmes tiek attīstītas studiju procesā.

2. Saņem atbalstu biznesa uzsākšanai jau studiju laikā

Turība ar dažādu programmu un iniciatīvu palīdzību (piemēram, Karjeras centrs, Biznesa inkubators, Biznesa ideju hakatons, Mentoru asociācija) sniedz atbalstu jaunajiem uzņēmējiem un studentiem, kuri vēlas uzsākt savu biznesu studiju laikā.

3. Pārzini ilgtspējīgas un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības principus

Mūsdienās arvien vairāk klienti pievērš uzmanību ne tikai produktam, bet arī tam, kā produkts ir radīts, cik lielā mērā ražošanas procesi atbilst ilgtspējas un sociālās atbildības vērtībām. Šie principi caurvij arī studiju kursu saturu.

4. Jēgpilni izmanto mākslīgo intelektu uzņēmējdarbībā

Investīcijas mākslīgā intelekta risinājumos ir viena no uzņēmēju svarīgākajām prioritātēm. Tāpēc arī Turība integrē jēgpilnu mākslīgā intelekta izmantošanu programmas “Uzņēmējdarbības vadība” studiju kursos.

5. Tiecies ar mācībspēkiem – ekspertiem no dažādu nozaru uzņēmumiem un uzņēmēju organizācijām

Papildu teorētiskajām zināšanām lekcijās studenti var iepazīties arī ar praktiskiem piemēriem un gūt pilnvērtīgāku priekšstatu par darbu reālā uzņēmējdarbības vidē. Pasniedzēji ir dažādu nozaru pārstāvji – finanšu, mārketinga un pārdošanas eksperti, pieredzējuši uzņēmēji, koučinga treneri u.c., kas nodrošina ciešu studiju procesa sasaisti ar konkrēto nozari. Studijas veido 60% praktiskās nodarbības un tikai 40% teorijas, kas jau studiju laikā nodrošina praktisko pieredzi. Turība, viens no biznesa izglītības līderiem un veiksmīgiem uzņēmumiem, cieši sadarbojas ar citiem darba devējiem un lielākajām uzņēmēju organizācijām, tādējādi piedaloties arī Latvijas uzņēmējdarbības vides attīstībā.

Pēc bakalaura studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt pilnveidot savas prasmes profesionālā maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība”, kā arī citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās bakalaura vai maģistra studiju programmās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!