UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBA AR SPECIALIZĀCIJU "Veselības un aprūpes iestāžu vadība"

Profesionālā maģistra studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (prof.mg.MBA)
Kvalifikācija: Organizācijas vadītājs
Studiju ilgums: 2 gadi
Studiju valoda: Latviešu
Prakse: Medicīnas un veselības aprūpes iestādēs, dažādu nozaru uzņēmumos

UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBA AR SPECIALIZĀCIJU "Veselības un aprūpes iestāžu vadība"

Ja darbojies medicīnas un/vai veselības aprūpes nozarē un esi pārliecināts, ka ikdienā lieti noderētu zināšanas par uzņēmuma vai iestādes vadību, personālvadību, mārketingu, finanšu investīciju vadību, veselības aprūpes finansēšanu, veselības aprūpes kvalitātes vadību vai veselības aprūpes tiesisko regulējumu, tad Biznesa augstskolas Turība profesionālā maģistra studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir domāta tieši Tev!

Šīs studiju programmas specializācija sniedz studentiem iespēju kļūt par augstākā līmeņa vadītājiem vai sava biznesa vadītājiem, kas pārzina jaunākos sasniegumus un tendences ne tikai biznesa vadībā, bet arī veselības un aprūpes iestāžu vadībā. Papildus kvalifikācijai studenti saņem arī Biznesa augstskolas Turība izglītības sertifikātu par programmas ietvaros apgūtiem kursiem veselības un aprūpes iestāžu vadībā!

Specializētajā maģistra studiju programmā veselības iestāžu vadītājiem ietverti tādi studiju kursi kā “Globālais mārketings”, “Prognozēšana uzņēmējdarbībā”, “Stratēģiskā un pārmaiņu vadība”, “Cilvēkresursu vadība un attīstība”, “Veselības aprūpes vadība”, “Medicīnas tūrisms”, “Farmācijas biznesa vadība”, “Finanšu investīciju vadība”, “Efektivitātes procesi organizācijā”, “Starptautiskā komercdarbības vide”, “Veselības aprūpes finansēšana”, “Veselības aprūpes kvalitātes vadība”, “Veselības aprūpes tiesiskais regulējums”, “Loģistika”, “Projektu vadība” u.c..

Maģistra studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir akreditēta līdz 2027. gada 5. augustam.

Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt attīstīt savas prasmes un iemaņas citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās maģistra vai doktora studiju programmās.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas vakarā
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
80 KP (120 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Augstākā līmeņa vadītājs medicīnas vai veselības aprūpes iestādē;
  • Uzņēmuma īpašnieks un vadītājs;
  • Projektu vadītājs

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Apgūsi profesionālās zināšanas un kompetences, kā izmantot stratēģiskās vadīšanas tehnoloģijas mūsdienu apstākļos, sasniedzot augstāku uzņēmuma darbības efektivitāti. Izpratīsi pārmaiņu procesu vadību un novērtēšanu, izmantojot prognozēšanas metodes. Izmantojot inovāciju vadības sistēmas, apgūsi metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt vai veidot savu uzņēmumu. Būs iespēja apgūt nozares studiju kursus veselības un farmācijas biznesa vadībā.

2. studiju gads

Apgūsi nozares studiju kursus un iegūsi padziļinātas teorētiskās zināšanas veselības ekonomikā un vadības zinībās, apgūstot studiju kursus “Veselības aprūpes kvalitātes vadība” un “Veselības aprūpes finansēšana”. Apgūstot studiju kursu “Veselības aprūpes tiesiskais regulējums”, pilnveidosi spēju orientēties nozari regulējošajos tiesību aktos. Studiju kurss “Veselības kvalitātes vadība” sniegs izpratni par kvalitātes procesiem nozarē. Par finansēšanas specifiku apgūsi studiju kursu “Veselības aprūpes finansēšana”. Ar iegūtajām teorētiskajām un praktiskajām zināšanām tiks izstrādāts un aizstāvēts maģistra darbs.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas vakarā

latviešu

1,5 vai 2 gadi

2470 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai iestātos maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ar studiju ilgumu 1,5 vai 1,6 gadi, pretendentam jāuzrāda profesionālā bakalaura vai 5. līmeņa profesionālās kvalifikācijas diploms, kas iegūts, pabeidzot vismaz 4 gadu studiju programmu sociālo zinātņu, komerczinību un tiesību tematiskajā grupā.

Lai iestātos maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ar studiju ilgumu 2 vai 2,1 gadi, pretendentam jāuzrāda akadēmiskā bakalaura diploms sociālo zinātņu, komerczinību un tiesību tematiskajā grupā vai profesionālā bakalaura diploms tematiskajā grupā, kas nav sociālās zinātnes, komerczinības un tiesības.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

Vadošie mācībspēki

Evija Andžāne
Evija Andžāne
Mg.sc.TQM.

Lektore

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Rektore, profesore

Rosita Zvirgzdiņa
Rosita Zvirgzdiņa
Dr.oec.

Profesore

Ivars Godmanis
Ivars Godmanis
Dr.phys.

Docents

Aigars Rostovskis
Aigars Rostovskis
Dr.sc.soc.

Docents

Programmas direktore

Dr.oec., prof. Rosita Zvirgzdiņa

Tālrunis: +371 67618746

E-pasts: rosita.zvirgzdina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!