„Uzņēmējdarbības vadība” specializāciju „Sporta vadība”

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā (prof.mg.MBA)
Kvalifikācija: Organizācijas vadītājs
Studiju ilgums: 1,5 līdz 2,1 gads
Prakse: Valsts un pašvaldību iestādēs, dažādu nozaru uzņēmumos

„Uzņēmējdarbības vadība” specializāciju „Sporta vadība”

Ja tev ir interese par sportu un vēlies padziļināti izpētīt šo nozari tad, Biznesa augstskolas Turība profesionālā maģistra studiju programmas „Uzņēmējdarbības vadība” specializācija “Sporta vadība ” būs tieši priekš tevis. Šajā specializācijā gūsi ieskatu sporta pasaulē no organizatoriskās puses. Tu iegūsi zināšanas par sporta organizāciju vadīšanu un iemācīsies organizēt sporta pasākumus, izzinot visas ar to saistītas nianses.
Maģistra studiju programma sniedz studentiem iespēju kļūt par sporta pasākuma organizatoru un vadītāju, kā arī strādāt sporta industrijā, aptverot visas ar biznesu un ar tā vadīšanu saistītās lietas. Studiju laikā iegūsi zināšanas par sporta industriju, ietverot komunikāciju, mārketingu un sporta tiesības, kas veidos kompetentu un visaptverošu vadītāju sporta nozarē.
Programmas ietvaros apgūsi tādus studiju kursus kā „Sporta ekonomika”, „Sporta pasākumu vadība”, „Starptautiskais sporta mārketings”, „Starptautiskā sporta komunikācija”, „Starptautiskās un nacionālās sporta tiesības” u.c.
Maģistra studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir akreditēta līdz 2027. gada 5. augustam.
Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt attīstīt savas prasmes un iemaņas citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās maģistra vai doktora studiju programmās.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas dienā
- Pilna laika studijas vakarā
- Nepilna laika studijas neklātienē
- Nepilna laika e-studijas
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
80 KP (120 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga vai attālināti

Karjeras iespējas

  • Augstākā līmeņa vadītājs iestādē vai uzņēmumā;
  • Uzņēmuma īpašnieks;
  • Biznesa attīstības plānotājs.

Studiju saturs

Oficiālais studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT.

1. studiju gads

Uzņēmējdarbības vadības studiju pirmajā gadā apgūsi profesionālās zināšanas un kompetences, kā izmantot stratēģiskās vadības tehnoloģijas mūsdienu apstākļos, sasniedzot augstāku uzņēmuma darbības efektivitāti. Apgūsi pārmaiņu procesu vadību un novērtēšanu, izmantojot prognozēšanas metodes. Apgūsi inovāciju vadības sistēmas un metodes, kā ilgtermiņā veiksmīgi vadīt un veidot savu uzņēmumu.

2. studiju gads

Profesionālā līmenī apgūsi prasmes un kompetences finanšu vadībā un investīciju piesaistē. Būs iespēja apgūt studiju priekšmetus, kas saistīti ar ES atbalstu uzņēmējdarbībā, biznesa modeļu piemērošanu un procesu efektivitātes novērtējumu, kas nodrošinās profesionāla līmeņa kompetences veiksmīgai darbībai starptautiskajā tirgū. Ar iegūtajām teorētiskajām un praktiskajām zināšanām tiks izstrādāts un aizstāvēts maģistra darbs par izvēlētu uzņēmējdarbības vadības tematu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas vakarā

latviešu

1,5 vai 2 gadi

2470 EUR

Pilna laika studijas dienā

angļu

1,5 vai 2 gadi

2890 EUR

Nepilna laika studijas neklātienē

latviešu

1,6 vai 2,1 gads

2370 EUR

Nepilna laika e-studijas

latviešu

1,6 vai 2,1 gads

2170 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai iestātos maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ar studiju ilgumu 1,5 vai 1,6 gadi, pretendentam jāuzrāda profesionālā bakalaura vai 5. līmeņa profesionālās kvalifikācijas diploms, kas iegūts, pabeidzot vismaz 4 gadu studiju programmu sociālo zinātņu, komerczinību un tiesību tematiskajā grupā.

Lai iestātos maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” ar studiju ilgumu 2 vai 2,1 gadi, pretendentam jāuzrāda akadēmiskā bakalaura diploms sociālo zinātņu, komerczinību un tiesību tematiskajā grupā vai profesionālā bakalaura diploms tematiskajā grupā, kas nav sociālās zinātnes, komerczinības un tiesības.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

Vadošie mācībspēki

Zane Driņķe
Zane Driņķe
Ph.D.

Rektore, profesore

Rosita Zvirgzdiņa
Rosita Zvirgzdiņa
Dr.oec.

Profesore

Iveta Liniņa
Iveta Liniņa
Dr.oec.

Profesore

Programmas direktore

Dr.oec., prof. Rosita Zvirgzdiņa

Tālr.: +371 67618746

E-pasts: rosita.zvirgzdina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!