Jaunumi

07.09.2021

Turībā atklāta moderna Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN

Sadarbībā ar loģistikas uzņēmumiem, Turības sadarbības partneriem SIA „Scania Latvia” un SIA „Miandum”, uzsākot jauno mācību gadu, Biznesa augstskolā Turība tika atklāta Biznesa loģistikas vadības programmas jaunizveidotā Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN.

„Loģistika ir dinamiska vide jauniem cilvēkiem, kuri meklē izaicinājumus ar iespēju sevi pierādīt. Sfēra, kurā ir visdažādākās iespējas izaugsmei gan lokāli, gan starptautiski. Veidot loģistikas uzņēmumus vajag, jo šī sfēra noteikti attīstīties, tā ir iespēja izaugsmei un peļņai. Turībā studentiem ir lieliska iespēja ”, norāda SIA „Miandum” valdes loceklis un Turības vieslektors Didzis Mizis.

Veiksmīgai biznesa attīstībai svarīgi ir apkārt esošie cilvēki – darbinieki, sadarbības partneri. Produktivitātes veicināšanai nozīmīga ir arī telpa. Biznesa loģistikas vadības programmas direktore, profesore Rosita Zvirgzdiņa norāda, ka Turības jaunatklātā Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN būs lieliska vieta jaunu kontaktu izveidei, pieredzes iegūšanai un veiksmīgas sadarbības uzsākšanai. „Šis ir solis uz priekšu, domājot par nākotni, kura veidojas jau šodien. Studentiem ir svarīgi nosacīti brīvā atmosfērā tikties ar nozares profesionāļiem, pieskarties realitātei caur LOGIN radošās telpas loģistikas elementiem – koka palešu dīvāniem, pulksteņiem ar atšķirīgiem dažādu valstu reāllaikiem un citiem. Ticu, ka tieši šī telpa būs pamats jaunām un sekmīgām sadarbībām ilgtermiņā”.

SIA „Miandum” valdes loceklis Didzis Mizis arī pauda gandarījumu un iedvesmoja klātesošos, norādot, ka loģistikas sfēra ir viens no lielajiem pasaules ekonomikas balstiem. „Uzņēmējiem ir jābūt kopā ar studentiem izglītības iestādēs un jāpalīdz iegūt vajadzīgās teorētiskās un praktiskās zināšanas, lai topošie loģistikas speciālisti un uzņēmēji pēc absolvēšanas ir gatavi doties pretī jauniem izaicinājumiem un tajā pašā laikā – milzīga daudzuma iespējām loģistikas pasaulē”.

SIA „Scania Latvia” mārketinga projektu vadītāja Latvijā Marta Kaktiņa iedrošināja klātesošos, norādot, ka attīstoties ekonomiskajai videi Latvijā, jāsadarbojas trim iesaistītajām pusēm: valstij, izglītības iestādēm un uzņēmējiem. „Kopumā, bez loģistikas nav iespējama ekonomikas aprite, to lieliski parāda pandēmijas laiks. Kā arī, parāda to, cik ļoti svarīgi ir kvalitatīvi apmācīti loģistikas darbinieki visos līmeņos. Tas ir mūsu mērķis un uz to mums visiem kopā ir jātiecas –Turība ir lieliska vide, kur studenti jau prakses laikā veido sadarbību ar respektējamiem loģistikas uzņēmumiem, kur potenciāli ir iespējas veidot karjeru vai lūgt svarīgus un praktiskus padomus”.

Studenti pauž gandarījumu par Turības attieksmi, jo ar LOGIN telpas izveidi, ir radusies vēl lielāka piederības sajūta. „Turībā mēs jūtamies piederīgi, savējie, kā ģimenē. Šajā augstskolā praktiski rūpējas, lai ikviens students saņemtu pēc iespējas kvalitatīvāku izglītību un attieksme ir vienkārši lieliska! Par to esam pateicīgi”, norāda Biznesa augstskolas Turība Biznesa loģistikas vadības programmas 4. kursa studente Linda Tinkusa.

Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN ir izveidota moderna vide, kas paredzēta Biznesa loģistikas vadības programmas studentiem, kur tikties ar domubiedriem, topošajiem sadarbības partneriem, profesoriem un, protams, loģistikas sfēras labākajiem profesionāļiem, kuri rādīs piemēru, iedvesmos un palīdzēs ar praktiskiem padomiem topošajiem loģistikas vadītājiem.

Studiju programma "Biznesa loģistikas vadība"

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!