Jaunumi

15.09.2023

Turība - lietišķās zinātnes universitāte ar biznesa intelekta iespējām

Biznesa augstskola Turība ir gan vieta, kur iegūt kvalitatīvu izglītību, gan vieta, kura Tevi gaida, iedvesmo, atbalsta un iedot “spārnus” taviem pirmajiem soļiem darba tirgū, pirmajiem soļiem sava biznesa veidošanā, savukārt jau darba tirgū pieredzējušiem – jaunas kompetences un zināšanas savas konkurētspējas paaugstināšanai.

Turība kā lietišķās zinātnes universitāte studiju procesā lielu uzsvaru liek uz profesionālajām zināšanām un praktiskām iemaņām, jo tieši tās darba devēji mūsdienās vērtē ļoti augstu. To apliecina fakts, ka jau vairākus gadus Turība pārliecinoši ierindojas darba devēju ieteiktāko augstskolu TOP3, savukārt privāto augstskolu vidū tā ieņem līderes pozīciju.

Izglītības procesā studenti smeļas pieredzes knifus no zinošajiem pasniedzējiem, nozares profesionāļiem un uzņēmējiem, kā arī, uzsākot savu karjeru vai uzņēmējdarbību, padomus studentiem sniedz Turības biznesa inkubatora mentori un karjeras konsultants. Tāpēc Turība jau vairākkārtīgi darba devēju visatzītākā privātā augstskola tieši biznesa izglītības jomā.

Studiju ietvaros tiek organizētas mācību ekskursijas uzņēmumos un studiju saturs ir piepildīts ar dažādiem semināriem, meistarklasēm un vieslekcijām, kā arī paši pasniedzēji savu studiju kursu cenšas padarīt daudzpusīgu un ietvert visu aktuālo un noderīgo, kas palīdzēs daudz kvalitatīvāk izprast nozari un dos ieskatu reālās situācijās. Savukārt šī “zināšanu bagāža” ļaus veiksmīgāk integrēties un būt konkurētspējīgam darba tirgū.

Studijās iegūtās zināšanas un prasmes atbilstību darba tirgum apliecina arī Izglītības un zinātnes ministrijas Augstākās izglītības absolventu monitoringa 2017-2020 dati, ka privāto augstāko izglītības iestāžu absolventiem ir lielāks atalgojums nekā valsts augstskolu absolventiem.

Biznesa domāšana caurvij ikkatru Biznesa augstskolas Turība studiju programmu, līdz ar to ikviens savu biznesa intelektu paaugstināt neatkarīgi no studētās jomas. Kopumā Turība īsteno 29 studiju programmas dažādos studiju virzienos, piemēram, uzņēmējdarbībā, loģistikā, finansēs, grāmatvedībā, jurisprudencē, organizācijas drošībā, komunikācijā, mārketingā, tūrismā, pasākumu producēšanā, informācijas tehnoloģijās. Studijas gan latviešu, gan angļu valodā – koledžas, bakalaura, maģistra un doktora programmās.

Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimāli izmantotu savu potenciālu, tādējādi Turība ir uz pievienotās vērtības radīšanu vērsta universitāte. Turība vienmēr būs soli priekšā pārmaiņām - piedāvās aktuālus studiju kursus un metodiku, liekot uzsvaru uz starptautiskās vides veicināšanu lokālā un globālā mērogā.

Turība apvieno lielisku vidi un cilvēkus, un ļoti ceram, ka arī Tu, kas lasi šo ziņu, izvēlēsies kļūt par daļu no Turības ģimenes, kā to ir jau paveikuši mūsu vairāk kā 17 000 absolventu. Te esam viena komanda, kuras vērtības bija un arī turpmāk būs - Uzņēmība. Kompetence. Brīvība. Šis vērtības arī Tev būs labs pamats tālākai dzīvei un karjerai!

Biznesa augstskola Turība ir koša un krāsaina kā šis īpaši veidotais mākslas darbs, kas mājvietu radis rektores Zanes Driņķes darba kabinetā. To radot, māksliniece ietvērusi augstskolas studiju virzienus un dažus no būtiskiem atslēgas punktiem Turībsa darbībā. Atrodi ari Tu, kurš no simboliem ataino plānošanu, komunikāciju, tūrismu, informācijas plūsmu, medijus, kustību, biznesu, pasākumus, jurisprudenci, IT un drošību.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!