Jaunumi

21.03.2024

Turība aicina topošos studentus uz Atvērto durvju dienu

20. aprīlī Biznesa augstskola Turība vērs savas durvis ikvienam studēt gribētājam un interesentam, aizsākot augstskolas Atvērto durvju dienu ciklu.

Atvērto durvju dienās uzzināsi vairāk par Turības kvartālu, lieliskajiem pasniedzējiem, studiju programmām, starptautiskajām studiju iespējām, par studentu aktivitātēm Studējošo pašpārvaldē. Interesentiem būs iespēja arī doties ekskursijā pa Turības kvartālu, apskatīt plašās un modernās auditorijas, sporta zāli, kā arī aplūkot augstskolas studentu viesnīcu, kas pulcē studentus no visas pasaules. Jau šobrīd Tev ir lieliska iespēja ieskatīties augstskolas izdevumā b formāts, kur var iegūt plašāku informāciju par Biznesa augstskolu Turība.

Pasākuma programma

20. aprīlis Biznesa augstskolā Turība (Rīgā, Graudu ielā 68)
• Plkst. 14.00-14.20 prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām studiju iespējām un pieteikšanās procesu (Biznesa inkubators, A korpuss)
• Plkst. 14.20-15.00 sarunas ar pasniedzējiem par studijām Turībā
• Plkst. 15.00 ekskursija pa Turības kvartālu

Biznesa augstskolas Turība Atvērto durvju dienas notiks Rīgā (Graudu ielā 68) - 20. aprīlī, 16. maijā, 12. jūnijā, 17. jūlijā un 22. augustā, bet 13. jūlijā augstskolas filiālēs - Talsos, Cēsīs un Liepājā. Par konkrētu norises laiku sekojiet līdzi augstskolas sociālajos tīklos un mājaslapā www.turiba.lv pie pasākuma kalendāra.

Mēs vēlamies Tev parādīt, ka augstskola nav tikai vieta, kur iegūt kvalitatīvu izglītību, bet tā ir vieta, kura Tevi gaida, iedvesmo un atbalsta, uzsākot savus pirmos soļus darba tirgū vai sava biznesa veidošanā.

Turība ir vieta, kur izglītības procesā uzsvars ir tieši uz profesionālo pieredzi un profesionālo iemaņu apgūšanu no dažādiem nozaru profesionāļiem – uzņēmējiem, darba devējiem, kā arī no Turības Biznesa inkubatora mentoriem, kas Tev palīdzēs ar vērtīgiem padomiem, uzsākot savu uzņēmējdarbību.
Biznesa domāšana caurvij ikkatru mūsu programmu – no uzņēmējdarbības, loģistikas, mārketinga, grāmatvedības, komunikācijas, jurisprudences, organizāciju drošības līdz starptautiskajam tūrismam, pasākuma producēšanas, datorsistēmām un estētiskajai kosmetoloģijai. Kopumā mums ir 31 studiju programma – noteikti atradīsi sev piemērotāko!

Turība apvieno lielisku vidi un cilvēkus, un ļoti ceram, ka Tu izvēlēsies kļūt par daļu no Turības ģimenes. Mēs esam viena komanda, kuras vērtības bija un arī turpmāk būs - Uzņēmība. Kompetence. Brīvība. Šis vērtības arī Tev būs labs pamats tālākajai dzīvei un karjerai!

Šajā dienā norisināsies arī pasākums “Studentam pa pēdām”.

Tiekamies Atvērto durvju dienā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!