20.04.2024

Studentam pa pēdām

20. aprīlī Biznesa augstskolā Turība skolēni varēs sekot studentam pa pēdām, lai iepazītu studenta dzīvi, mācībspēkus, kā arī uzdotu sev interesējošos jautājumus.

Pasākuma “Studentam pa pēdām” laikā skolēniem būs iespēja satikt Studējošo pašpārvaldi, dzirdēt augstskolas pasniedzēju lekcijas, iepazīties ar studiju programmām, starptautiskajām studiju iespējām un daudz ko citu. Interesenti varēs arī doties ekskursijā pa Turības kvartālu, apskatīt plašās un modernās auditorijas, sporta zāli, kā arī aplūkot augstskolas studentu viesnīcu, kas pulcē studentus no visas pasaules. Šī ir lieliska iespēja, lai iejustos studenta statusā!

Pasākuma programma

20. aprīlis Biznesa augstskolā Turība (Rīgā, Graudu ielā 68)
• Plkst. 10.00-10.30 skolēnu sagaidīšana, iepazīstināšana ar Biznesa augstskolas Turība studiju programmām, starptautiskajām studiju iespējām (C321 auditorija)
• Plkst. 10.30-12.00 trīs Turības pasniedzēju (Ivo Krieva, Evijas Kļaves, Ingūnas Kaļķes) lekcijas (C321 auditorija)
• Plkst. 12.00-12.40 pusdienu pārtraukums
• Plkst. 12.40-13.20 uzdevumu pildīšana atbilstoši izvēlētajai studiju programmai (C321, C322, C16 auditorijas)
• Plkst. 13.30-14.30 izstrādāto darbu prezentēšana (C321 auditorija)
• Plkst. 14.30 studentu sarunas ar skolēniem par studentu dzīvi (Open stūris, pašpārvalde)
• Plkst. 15.00 ekskursija pa Turības kvartālu
*pasākuma norises auditorijas var mainīties.

Pasākumā “Studentam pa pēdām” uzzināsi vairāk par studentu aktivitātēm Studējošo pašpārvaldē, lieliskajiem pasniedzējiem, studiju programmām un starptautiskajām studiju iespējām. Jau šobrīd Tev ir lieliska iespēja ieskatīties augstskolas izdevumā b formāts, kur var iegūt plašāku informāciju par Biznesa augstskolu Turība.

Mēs vēlamies Tev parādīt, ka augstskola nav tikai vieta, kur iegūt kvalitatīvu izglītību, bet tā ir vieta, kura Tevi gaida, iedvesmo un atbalsta, uzsākot savus pirmos soļus darba tirgū vai sava biznesa veidošanā.

Turība ir vieta, kur izglītības procesā uzsvars ir tieši uz profesionālo pieredzi un profesionālo iemaņu apgūšanu no dažādiem nozaru profesionāļiem – uzņēmējiem, darba devējiem, kā arī no Turības Biznesa inkubatora mentoriem, kas Tev palīdzēs ar vērtīgiem padomiem, uzsākot savu uzņēmējdarbību. Biznesa domāšana caurvij ikkatru mūsu programmu – no uzņēmējdarbības, loģistikas, mārketinga, grāmatvedības, komunikācijas, jurisprudences, organizāciju drošības līdz starptautiskajam tūrismam, pasākuma producēšanas, datorsistēmām un estētiskajai kosmetoloģijai. Kopumā mums ir 31 studiju programma– noteikti atradīsi sev piemērotāko!

Turība apvieno lielisku vidi un cilvēkus, un ļoti ceram, ka Tu izvēlēsies kļūt par daļu no Turības ģimenes. Mēs esam viena komanda, kuras vērtības bija un arī turpmāk būs - Uzņēmība. Kompetence. Brīvība. Šis vērtības arī Tev būs labs pamats tālākajai dzīvei un karjerai!

Šajā dienā Turībā norisināsies Atvērto durvju diena. Tiekamies “Studentam pa pēdām”!

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!