20.04.2024

Atvērto durvju diena Turībā

NĀC UN IEPAZĪSTI TURĪBU!

Atvērto durvju dienas laikā ikvienam būs iespēja satikt Studējošo pašpārvaldi, augstskolas pasniedzējus, iepazīties ar studiju programmām un starptautiskajām studiju iespējām. Interesentiem būs iespēja arī doties ekskursijā pa Turības kvartālu, apskatīt plašās un modernās auditorijas, sporta zāli, kā arī aplūkot augstskolas studentu viesnīcu, kas pulcē studentus no visas pasaules.

Pasākuma programma

20. aprīlis Biznesa augstskolā Turība (Rīgā, Graudu ielā 68)
• Plkst. 14.00-14.20 prezentācija par studiju iespējām, starptautiskajām studiju iespējām un pieteikšanās procesu (Biznesa inkubators, A korpuss)
• Plkst. 14.20-15.00 sarunas ar pasniedzējiem par studijām Turībā
• Plkst. 15.00 ekskursija pa Turības kvartālu

Jebkuram apmeklētājam, kam interesēs kāda no veselības aprūpes virziena programmām būs iespēja piedalīties praktiskās nodarbībās, kuru laikā varēs gūt ieskatu veselības aprūpes virziena, uzdot pasniedzējiem aktuālos jautājumus, kā arī laimēt balvas no Biznesa augstskolas Turība.

· Programmas “Estētiskā kosmetoloģija” interesentiem - 310.auditorijā “MAKEUP klase_ Vai tu zini…?” nodarbība.

· Programmas “’Ārstnieciskā masāža” interesentiem - 306.auditorijā “ Specializētās masāžas- labs papildinājums Ārstnieciskajai masāžai” nodarbība.

Atvērto durvju dienā uzzināsi vairāk par Turības kvartālu, lieliskajiem pasniedzējiem, studiju programmām, starptautiskajām studiju iespējām, studentu aktivitātēm Studējošo pašpārvaldē un vēl daudzus citus faktus un stāstus. Jau šobrīd Tev ir lieliska iespēja ieskatīties augstskolas izdevumā b formāts, kur var iegūt plašāku informāciju par Biznesa augstskolu Turība.

2024. GADA ATVĒRTO DURVJU DIENAS BIZNESA AUGSTSKOLĀ TURĪBA:

16. maijā gaidīsim visus studēt gribētājus plkst. 16.00 Biznesa augstskolā Turība uz Atvērtajām durvju dienām.

12. jūnijā gaidīsim visus studēt gribētājus plkst. 16.00 Biznesa augstskolā Turība uz Atvērtajām durvju dienām.

17. jūlijā gaidīsim visus studēt gribētājus plkst. 16.00 Biznesa augstskolā Turība uz Atvērtajām durvju dienām.

22. augustā gaidīsim visus studēt gribētājus plkst. 18.00 Biznesa augstskolā Turība uz Atvērtajām durvju dienām.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!