Jaunumi

04.07.2024

Biznesa augstskolā Turība iegūsti padziļinātas zināšanas kādā no 13 nozaru specialitātēm

Studējot Biznesa augstskolā Turība, studiju programmas ietvaros ir iespēja papildus izvēlēties arī specializāciju, tādējādi iegūstot padziļinātas zināšanas tieši kādā noteiktā nozares nišā. Augstskola piedāvā kopumā 13 specializācijas gan bakalaura, gan maģistra līmenī dažādās programmās.

Lai paplašinātu savu zināšanu loku, papildu izvēlētajai programmai ir iespējams izvēlēties kādu specializāciju. Šobrīd kopumā tiek piedāvātas 13 specializācijas Uzņēmējdarbības darbības vadības fakultātes, Komunikācijas virziena un Starptautiskā tūrisma fakultātes programmās – septiņas specializācijas bakalaura un piecas - maģistra līmenī.

BAKALAURA PROGRAMMAS
Uzņēmējdarbības vadības fakultāte

- Komunikācijas virziena studiju programmā „Sabiedriskās attiecības” var izvēlēties specializāciju „Digitālā komunikācija”, kur studentiem tiek nodrošināta iespēja darboties ar multimedijiem, veidojot gan podkāstus, gan video, blogus un citu vizuālo un digitālo komunikāciju.
- Tāpat Komunikācijas virziena programmā „Starptautiskā komunikācijas vadība” var izvēlēties specializāciju „Sporta komunikācija”, kas sniegs papildu zināšanas sporta pasaules komunikācijā, ieskatu par sporta notikumiem.
- Studiju programmā „Uzņēmējdarbības vadība” iespējams izvēlēties divas specializācijas – „Digitālo procesu vadība uzņēmumā”, kas sniedz zināšanas par uzņēmējdarbības plānošanas metodoloģijas pamatiem, procesu digitalizācijas iespējām, kā arī, pielietojot dažādus digitālus risinājumus, nodrošina teorētisko un praktisko prasmju apgūšanu. Un specializācija „Nekustāmo īpašumu pārvaldība”, kas sniedz vispusīgas zināšanas namu pārvaldībā un prasmes tās izmantot praktiskajā darbā.

Starptautiskā tūrisma fakultāte

- Starptautiskā tūrisma fakultātes ietvaros studiju programmā „Pasākumu producēšana un vadība” ir iespējams izvēlēties specializāciju „Sporta pasākumu vadība un komunikācija”, kas paver lielākas iespējas un sniedz zināšanas tieši sporta vidē un sporta pasākumu organizēšanā.
- Studiju programmā „Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” ir iespējams izvēlēties trīs specializācijas: „SPA un veselības tūrisms”, „Ceļojumu vadība un loģistika” un „Viesnīcu un restorānu vadība”. Visas šīs specializācijas piedāvā apgūt nepieciešamās zināšanas savā virzienā, kas nākotnē ļaus sekmīgi darboties šajā nozarē gan Latvijā, gan pasaulē.

MAĢISTRA PROGRAMMAS

Uzņēmējdarbības vadības fakultāte

- Studiju programmā „Uzņēmējdarbības vadība” ir iespējams izvēlēties četras specializācijas – „Biznesa stratēģiskā vadība”, „Veselības un aprūpes iestāžu vadība” , „Izglītības iestāžu vadība” un „Sporta vadība”, kas specializēti piedāvā dažādus kursus programmas apgūšanai un noteiktā virziena izzināšanai.
- Komunikācijas virziena studiju programmā „Stratēģiskā komunikācijas vadība” ir iespēja izvēlēties specializāciju „Digitālā un multimediju komunikācija”, kas paplašina zināšanas par digitālo vidi, multimedijiem, vizuālo komunikāciju, influenceru komunikāciju un daudz ko citu.

Vairāk informācijas par piedāvātajām studiju programmām un specializācijām meklē Biznesa augstskolas Turība mājaslapā www.turiba.lv vai sazinies ar Studiju informāciju centru, izmantojot e-pastu: sic@turiba.lv vai tālr. 67622333.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!