Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība ar specializāciju "Ceļojumu vadība un loģistika"

Profesionālā bakalaura studiju programma

Reģistrējies studijām tiešsaistē
Grāds: Profesionālais bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā
Kvalifikācija: Uzņēmumu un iestāžu vadītājs
Studiju ilgums: 4 vai 4,3 gadi
Studiju valoda: Latviešu vai angļu
Prakse: Ceļojumu aģentūrās un tūrisma operatoru uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs

Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība ar specializāciju "Ceļojumu vadība un loģistika"

Tūrisma vadības studijas ar specializāciju "Ceļojumu vadība un loģistika" sniedz iespēju apgūt ceļojumu vadības un loģistikas darba organizēšanu, tūrisma ģeogrāfiju, kā arī tūrisma biznesa veidošanas un attīstības principus. Studiju programmas ietvaros būs iespējams apgūt arī tūrisma loģistiku, kas ir ļoti nozīmīga kļūstot par ienākošā un izejošā tūrisma ceļojumu organizēšanas ekspertu.

Studiju programma "Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība" ar specializāciju "Ceļojumu vadība un loģistika" piedāvā apgūt zināšanas un prasmes, kas nākotnē ļaus sekmīgi uzsākt darboties un vadīt savu ceļojumu organizēšanas uzņēmumu. Studiju laikā studējošie praktizējas ceļojumu aģentūrās un tūrisma operatoru uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs.

Studiju programmai “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” piešķirta prestižās ANO Pasaules Tūrisma organizācijas (UNWTO) “TedQual” akreditācija uz maksimālo laiku – četriem gadiem, līdz 2022. gadam.

Studiju programma ir akreditēta līdz 2024. gadam.

Pēc studiju programmas absolvēšanas studenti var turpināt pilnveidot savas prasmes profesionālā maģistra studiju programmā “Tūrisma stratēģiskā vadība”, kā arī citās Biznesa augstskolas Turība piedāvātajās bakalaura vai maģistra studiju programmās.

Studiju formas:
- Pilna laika studijas dienā
- Nepilna laika studijas neklātienē
Apjoms kredītpunktos/ECTS:
160 KP (240 ECTS)
Studiju norises vieta:
Rīga

Karjeras iespējas

  • Ienākošā tūrisma organizēšanas eksperts;
  • Izejošā tūrisma ceļojumu organizēšanas eksperts;
  • Sava ceļojumu organizēšanas uzņēmuma vadītājs;
  • Tūrisma gids.

Studiju saturs

Oficiālais tūrisma vadības studiju programmas saturs apskatāms ŠEIT

1. studiju gads

Pirmajā studiju gadā studiju programmā "Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība" ar specializāciju "Ceļojumu vadība un loģistika" studējošie tiek iepazīstināti ar pasaulē visstraujākā augošās nozares – tūrisma – darbības pamatprincipiem. Tiek veidota izpratne par tūrisma nozares visaptverošo un savstarpēji saistīto dabu, kā arī sniegts ieskats kiberdrošībā. Studējošie mācās strādāt starpkultūru vidē, apgūst dažādas svešvalodas, kā arī iegūst zināšanas tūrisma ģeogrāfijā un komercdarbībā.

2. studiju gads

Šajā studiju gadā tūrisma vadības studiju programmā studējošie apgūst biznesa vadības pamatus – sākot ar vispārējiem biznesa vadības un ekonomikas principiem, beidzot ar tiesiskās vides izpratni, tūrisma loģistiku un sociālo psiholoģiju, kas nepieciešama, gan veidojot savu biznesu, gan kļūstot par darba ņēmēju. Biznesa vadība nav iedomājama bez spējas plānot un vadīt uzņēmuma finanses, tāpēc studenti apgūst gan grāmatvedības principus, gan izpratni par nodokļu sistēmu.

3. studiju gads

Trešajā studiju gadā studējošie izprot mārketinga, tajā skaitā digitālā mārketinga, būtību, mācās tūrisma un viesmīlības produktu pārdošanu, strādā pie reālu tūrisma mārketinga projektu izstrādes. Personāla vadības būtība un tās funkciju nodrošināšanas zināšanām ir ļoti nozīmīgas loma uzņēmuma darbībā, tāpēc trešajā studiju gadā studējošie tiek iepazīstināti arī ar personāla vadību. Studiju kursos tiek pilnveidotas tādas nodarbinātību veicinošās prasmes kā radošums, spēja strādāt komandā u.c.

4. studiju gads

Šis studiju gads sniedz ieskatu starptautiskajās attiecībās, lai rastu globālu ieskatu pasaules tūrisma attīstībā. Studējošie pilnveido zināšanas par globalizācijas procesu nozīmi un to ietekmi uz nozari un attīstīta prasmes strādāt e-vidē. Visas iegūtās zināšanas tiek pielietotas, izstrādājot un aizstāvot diplomdarbu.

Studiju programmas saturs studiju laikā var tikt aktualizēts un mainīts, balstoties uz darba tirgus prasībām un Ministru kabineta noteikumiem.

Studiju maksa

Maksa norādīta uzsākot studijas no 1. studiju gada.

Studiju forma

Valoda

Ilgums

Maksa

Pilna laika studijas dienā

latviešu

4 gadi

24670 EUR

angļu 4 gadi 2790 EUR

Nepilna laika studijas neklātienē

latviešu

4,3 gadi

2270 EUR

Ik gadu apmēram 40% Biznesa augstskolas Turība studentu iegūst kādu no studiju maksas atvieglojumiem. Ieskaties ŠEIT un noskaidro, vai arī Tev ir iespēja studēt izdevīgāk.

Uzņemšanas prasības

Lai uzsāktu studijas, pretendentam jābūt nokārtotam centralizētajam eksāmenam latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā.

Pretendentiem, kuri vidējo izglītību ieguvuši līdz 2004. gadam, jābūt sekmīgam vērtējumam attiecīgajos priekšmetos.

Informācija par uzņemšanas procesu un noteikumiem atrodama sadaļā “Uzņemšana”.

Vadošie mācībspēki

Ēriks Lingebērziņš
Ēriks Lingebērziņš
Dr.oec.

Asoc. profesors, dekāns

Maija Rozīte
Maija Rozīte
Dr.geogr.

Profesore

Daina Vinklere
Daina Vinklere
Mg.geogr.

Lektore

PROGRAMMAS DIREKTORE

MBA Agita Doniņa

Tālr.: +371 67607661

E-pasts: agita.donina@turiba.lv

Pieņemšanas laiks:

Pēc iepriekšējas vienošanās.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!