Jaunumi

21.07.2023

Uzņēmēju stāstu vakars Liepājā: Uzņēmēji arī kļūdās

No kļūdām cilvēki mācās, bet vēl labāk, ja izdodas mācīties no citu kļūdām – tieši ar šādu devīzi 17.augustā plkst. 18.00 Liepājas koncertzāles Lielais dzintars kamerzālē notiks uzņēmēju stāstu vakars Uzņēmēji arī kļūdās.


Pasākuma mērķis ir iedvesmot jaunos un topošos uzņēmumus, kā arī pieredzējušus uzņēmējus darīt vairāk un sasniegt savus mērķus. Tā ietvaros dažādi uzņēmēji dalīsies savos pieredzes stāstos, veiksmēs un arī – neveiksmēs.

Savos pieredzes stāstos dalīsies:
• a/s Latvijas valsts meži padomes priekšsēdētāja Zane Driņķe;
• datu aizsardzības konsultāciju uzņēmuma SIA Protectum data vadītājs; zvērinātu advokātu biroja Protectum partneris Ivo Krievs;
• komunikācijas uzņēmuma J.B. Spark Communication vadītāja Jana Bunkus;
• tūrisma operatora Balticvision direktors Ēriks Lingebērziņš;
• Informācijas tehnoloģiju uzņēmuma INT valdes loceklis Jānis Pekša.

Pasākuma “Uzņēmēji arī kļūdās” dalībnieki - uzņēmēji ar saviem pieredzes stāstiem un profesionālajām zināšanām ikdienā arī iedvesmo Biznesa augstskolas Turība studentus un vada augstskolas studiju fakultātes un virzienus – uzņēmējdarbību, tūrismu, jurisprudenci, IT un komunikāciju. Proti, Zane ir Turības rektore, Uzņēmējdarbības fakultātes dekāne, Ivo – Juridiskās fakultātes dekāns, Ēriks – Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns, Jana – Komunikācijas virziena vadītāja un Jānis – IT virziena vadītājs.

Stāstu vakars norisināsies īsu lekciju formātā, kam vēlāk sekos neliela diskusija. Mini lekcijas laikā katrs no dalībniekiem dalīsies ar savu pieredzi, atklājot, ka ikviens uzņēmējs vismaz reizi karjerā ir kļūdījies. Tāpat uzņēmēji atklās, kā risinājuši dažādas problēmas un raduši risinājumu nestandarta situācijās.


Pasākumu organizē Biznesa augstskolas Turība Liepājas filiāle. Pasākuma apmeklējums ir bez maksas. Informējam, ka pasākums tiks fotografēts. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.


Biznesa augstskola Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizāciju drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai. Savukārt Turības filiālē Liepājā ir iespēja studēt 1.līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!