Jaunumi

12.02.2024

Balvu “Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā” saņēma Turības profesore dr. Maija Rozīte

2024. gada 2. februārī starptautiskās tūrisma izstādes “Balttour” laikā tika sveikti balvas “Gada cilvēks tūrismā 2023” laureāti. Balvu “Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā” saņēma Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes profesore dr. Maija Rozīte.

“Profesore ir viens no svarīgākajiem tūrisma nozares virzītājspēkiem Latvijā - sākusi attīstīt tūrisma izglītību un pētniecību tūrisma nozarē, veidojusi tūrisma studiju programmas Biznesa augstskolā Turība un ir ilggadējs Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes vadošais mācībspēks,” uzsver Turības Starptautiskā tūrisma fakultātes dekāns Ēriks Lingebērziņš.

Novērtējot profesores lielo ieguldījumu tūrisma izglītības nozarē, Biznesa augstskola Turība profesorei Maijai Rozītei 2019. gadā piešķīra “Goda profesora” nosaukumu. Un šobrīd augstskola sirsnīgi sveic savu profesori ar saņemto balvu “Par ievērojamu ieguldījumu tūrisma attīstībā”.

Turības Starptautiskā tūrisma fakultāte ir pirmā tūrisma fakultāte Latvijā. Lielākā priekšrocība fakultātei ir tas, ka studijas nebeidzas ar to, ka students beidz studēt, – fakultātes uzdevums ir uzturēt savstarpējas saites ar absolventiem, mudināt turpināt izglītoties un praktizēties, kā arī vēlāk atgriezties un dalīties pieredzē ar citiem studentiem, kas radīs noteiktu pēctecību un nodrošinās nozares ilgtspēju, savā starpā mijiedarbojoties.

Starptautiskā tūrisma fakultāte piedāvā apgūt šādas studiju programmas latviešu un angļu valodā:
• koledžas programma – “Viesmīlības serviss”;
• bakalaura studiju programmas – “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, “Pasākumu producēšana un vadība”;
• maģistra studiju programma – “Tūrisma stratēģiskā vadība”

Paldies profesorei Maijai Rozītei par ieguldījumu tūrisma izglītības nozarē un attīstībā!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!