Jaunumi

01.02.2024

Atklājam studiju gadu mūsu starptautiskajiem studentiem

Šodien, 1. februārī, norisinājās 2023./2024. studiju gada ziemas uzņemšanas atklāšanas pasākums mūsu pilna laika starptautiskajiem studentiem, kuriem bija iespēja iepazīt augstskolu, tikties ar fakultāšu un studentu padomes pārstāvjiem, kā arī saņemt noderīgu informāciju par studijām un citiem aktuāliem jautājumiem.

Šajā ziemas uzņemšanā pieteikušies apmēram 200 ārvalstu studenti no dažādām valstīm – Indijas, Šrilankas, Ganas, Itālijas, Bangladešas, Pakistānas, Kanādas, Azerbaidžānas, Uzbekistānas un Lietuvas. Studenti pieteikušies studijām Komunikācijas virzienā, IT virzienā, kā arī studijām Starptautiskā tūrisma fakultātē un Uzņēmējdarbības vadības fakultātē.

Pasākuma atklāšanas apsveikuma uzrunu teica Biznesa augstskolas Turība valdes priekšsēdētājs Imants Bergs un Studējošo pašpārvaldes prezidente Elvisa Riekstiņa. Savukārt Starptautisko projektu koordinatore Laura Griķe detalizētāk informēja jauniešus par studiju procesu, bet Studējošo pašpārvaldes pārstāvji Madara Eriņa un Katrīna Romancāne prezentēja pašpārvaldes aktivitātes. Noslēgumā straptautisie studenti devās kopīgā ekskursija pa augstskolu, iepazīstot gan mācību telpas, gan studentu viesnīcu un augstskolas kvartālu.

Šobrīd Biznesa augstskolā Turība mācās studenti no vairāk nekā 40 pasaules valstīm. Studentiem pieejamas plašas starptautiskās apmaiņas programmas visā pasaulē – vairāk nekā 120 partneraugstskolās.

Biznesa augstskola Turība rūpējas par to, lai ikvienam studentam studiju laikā būtu iespēja ceļot, iepazīt starptautisku pieredzi un iegūt jaunus draugus visā pasaulē, piesakoties kādai no piedāvātajām starptautiskās sadarbības programmām – Erasmus+ mobilitātes programmai, divpusējās apmaiņas vai dubultā diploma programmai. Katrai savi ieguvumi – atliek vien izvēlēties sev piemērotāko!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!