Jaunumi

25.09.2023

Studiju vide iedvesmo un palīdz iegūt praktiskās zināšanas

Studiju procesā ir svarīgi gan zinoši un aizraujoši pasniedzēji, gan vide, kas iedvesmo un ļauj jau studiju laikā apgūt praktiskās zināšanas. Šādas radošās telpas paredzētas attīstīt studentu domāšanu un sasaisti ar konkrēto nozari, kā arī ir augsne idejām un radošai pieejai, risinot dažādus konkrētas situācijas jeb case study.

Komunikācijas radošajā telpā DigiCom studenti jau studiju procesā var veidot dažādus audio, foto un video komunikācijas materiālus, attīstīt savas radošās idejas un uzsākt pirmos soļus digitālajā komunikācijā.

Loģistikas vadības radošā telpa LOGIN paredzēta biznesa loģistikas vadības programmas studentiem, lai tiktos ar domubiedriem, topošajiem sadarbības partneriem, profesoriem un loģistikas sfēras labākajiem profesionāļiem, kuri rādīs piemēru, iedvesmos un palīdzēs ar praktiskiem padomiem topošajiem loģistikas vadītājiem.

Drošības laboratorija aprīkota ar videonovērošanas, ugunsdrošības, piekļuves kontroles un ēku vadības sistēmām, tāpat arī ar dažādiem fiziskās drošības risinājumiem un nākotnē to plānots paplašināt ar dažādiem kiberdrošības eksperimentu moduļiem un citiem organizācijas drošības risinājumiem. Laboratorija ļaus studentiem un mācībspēkiem veikt dažādus drošības testus un eksperimentus, kā arī attīstīt jaunas idejas un projektus.

StartUp Agency tiek organizētas praktiskās nodarbības, parādot ikdienu un darbu ar klientiem tūrisma aģentūrā.

StartUp Hotel telpa ir izveidota trīs zonās – viesu uzņemšanas un viesu istabas zonā, kā arī telpas daļā, kur iespējams modelēt klientu apkalpošanu restorānā vai semināra organizēšanu.

Tiesu zāle ir reālas tiesu zāles prototips, kur studenti var iegūt teorētiskās un praktiskās zināšanas un prasmes tiesvedībā, kā arī kopā ar profesionāliem pasniedzējiem izspēlēt tiesas sēdes gaitu.

Biznesa inkubators –ikvienam pieejama darbam nepieciešamā vide, resursi un mentoru atbalsts, lai savu biznesa ideju pārvērstu veiksmīgā uzņēmējdarbībā.

IT laboratorija – ikviens informācijas tehnoloģiju students spēs uzprogrammēt pat sarežģītāko programmatūru, kā arī realizēt savas biznesa idejas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju laboratorijā.

Open stūris - labiekārtots Open atpūtas stūris, kur studenti var pavadīt savu brīvo laiku, spēlējot galda spēles vai lasot kādu grāmatu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!