Jaunumi

22.08.2023

Studējot tieslietas maģistros, iegūsti personības pilnveides programmu!

Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte saviem studentiem papildu studiju kursiem piedāvā izmantot Juristu izcilības skolas iespējas personības daudzpusīgai attīstīšanai un karjeras veidošanai.


Pieci galvenie ieguvumi Izcilības skolā:

Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte šovasar atklāja savu pirmo vēstniecību Rīgā sadarbībā ar vīna telpu Tinto, jo tas ir lielisks piemērs augstskolas vadmotīvam - biznesa domāšana katrā programmā. Restorāns ir ģimenes uzņēmums, ko vada Turības Juridiskās fakultātes pasniedzēja, zvērināta advokāte, Latvijas Zvērinātu advokātu padomes pārstāve Eiropas Padomē, Turības Goda absolvente tiesību zinātnē Liene Cakare.


“Studijas vairs sen nav sēdēšana auditorijās, kur starp pasniedzēju un studentu ir vismaz 10 metru atstatums. Studijas ir mācīties dzīvot un strādāt. Un ne tikai klausīties par dzīvi un darbu, bet būt dzīvē un darbā jau studiju procesā. Tāpēc studijas Turībā iznāk pilsētā, tuvāk cilvēkiem, tuvāk uzņēmējiem. Mēs būsim pilsētā un cilvēkos ar saviem pasniedzējiem - dažādās lekcijās un, protams, ar saviem studentiem, kopā sapņojot un piepildot sapņus,” par iniciatīvu stāsta Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.


Juridiskā fakultāte ir realizējusi arī citas radošas un sociālas iniciatīvas, kas aicina papildu tiešajiem darba un amata pienākumiem būt arī sociāli aktīvām un daudzpusīgām personībām, kuras kādu procentu no sava laika veltītu sabiedrībai, padarot Latviju labāku.


Tā, piemēram, Juridiskās fakultātes studenti apvienojušies atbalsta komandā HELP, lai brīvprātīgi sniegtu juridiskās konsultācijas Rīgas pilsētas Jauniešu atbalsta centra bērniem un jauniešiem – bāreņiem un jauniešiem no ārpusģimenes aprūpes iestādēm. Tāpat ir realizēts foto projekts “Ārpus ierastā”, kurā bija iespēja iepazīt augstskolas mācībspēkus ne tikai kā izcilus pasniedzējus, bet arī kā unikālas un spilgtas personības. “Ar šo projektu vēlējos parādīt pasniedzēju cilvēcīgo pusi un to, ka viņi nav tikai “sausi” profesionāļi - bez emocijām un dzīves vērtībām. Manuprāt, no zināšanām nav jēgas, ja nav atbilstošu morāles vērtību un pasaules kārtības izpratnes, kas ļauj šīs zināšanas piemērot sabiedrībai noderīgā veidā. Tādējādi mūsu pasniedzējiem ir jābūt laternai tumšā ceļā un iedvesmas avotam studentam. Ģeniāliem savā vienkāršībā – un tādi viņi ir,” stāsta Ivo Krievs.


Turības Juridiskā fakultāte piedāvā studēt maģistra programmās “Tiesību zinātnes” un “Tiesības organizācijas vadībā”.


Studējot tieslietas maģistrantūrā, iegūsi padziļinātas zināšanas par tiesībām un likumdošanu, plašas karjeras iespējas strādāt kā advokātam, tiesnesim, prokuroram, juristam uzņēmumā vai iestādē. Turklāt tiesību zināšanas ir nepieciešamas daudzās citās nozarēs, piemēram, uzņēmējdarbībā, valsts pārvaldē, cilvēku resursu vadībā.


Juridiskās izglītības laikā iespējams apgūst prasmes loģiskais un kritiskai domāšanai, analīzei un argumentācijai, kuras ir noderīgas ne tikai tieslietu jomā, bet arī dzīvē kopumā, palīdzot strukturēti domāt, pārliecinoši izteikties un risināt sarežģītas problēmas.


Biznesa augstskola Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta starptautiska augstskola, kas ietver biznesa domāšanu visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimālu spētu izmantot un attīstīt savu potenciālu. Turības priekšrocība ir tās kvalitatīvais un aktuālais studiju satura piedāvājums, kas orientēts uz profesionālajām zināšanām un prasmju apgūšanu, apvienojot studijās jebkurā programmā uzņēmējdarbības aspektus ar lietišķo zinātni.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!