Jaunumi

28.07.2023

Turība, atzīmējot 30. jubileju, paver jaunus darbības horizontus

Biznesa augstskola Turība 27. jūlijā atzīmēja savu 30. pastāvēšanas gadu, paverot jaunus darbības horizontus – rudenī atverot Veselības aprūpes fakultāti, ka arī nākotnē augstskolu attīstot kā daudznozaru biznesa holdingu, kas piedāvā augsta līmeņa izglītību un tālāku atbalstu absolventiem gan ar finanšu investīcijām, gan darba iespējām holdinga ietvaros.

30.jubilejas pasākumā Turība pulcēja vienuviet augstskolas kolektīvu, uzņēmējus, augstākās valsts amatpersonas un sadarbības partnerus. Īstenojot ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu uzņēmējdarbību, Turība aicināja savus viesus dāvanu vietā ziedot Bērnu slimnīcas fonda aktivitātei “Drosmes kaste”. Jubilejas pasākumā tika oficiāli sumināta arī Turības rektore Zane Driņķe, kura jaunos amata pienākumus uzsāka pildīt šī gada 1. jūlijā.

Biznesa augstskola Turība savos 30. pastāvēšanas gados ir kļuvusi par lielāko privāto augstskolu Baltijā un jau piekto gadu pēc kārtas par TOP3 darba devēju atzītāko augstskolu Latvijā. Augstskola piedāvā studēt kādā no 29 studiju programmām - sākot no uzņēmējdarbības, jurisprudences, organizācijas drošības, informācijas tehnoloģijām līdz tūrismam, komunikācijai un pasākumu producēšanai. Turību absolvējuši jau vairāk kā 17 000 absolventi.

Turība nemitīgi pilnveido savas studiju programmas un attīstās, paplašinot savu darbības horizontu. Un tāpēc šogad Turība un Starptautiskā kosmetoloģijas koledža apvienojuši spēkus, lai attīstītu augstākās izglītības iespējas un programmas, kurās tiek sagatavoti starptautiski pieprasīti un profesionāli izglītoti speciālisti veselības aprūpē. Šoruden Turībā tiks izveidota Veselības aprūpes fakultāte, kas studentiem turpinās piedāvāt ne tikai līdzšinējās divas īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmas – estētisko kosmetoloģiju un ārstniecisko masāžu, bet arī tuvākajā nākotnē piedāvās uztura, fizioterapijas, kosmetologa un citas programmas bakalaura un maģistra programmās.

Raksturojot Turību, rektore Z. Driņķe norāda, ka Turība ir biznesā balstīta un atbilstošās aktivitātēs studentu orientēta, ietverot un caurvijot biznesa tematiku visos studiju virzienos. Studiju process tiek veidots tā, lai students maksimizētu savu potenciālu, tādējādi Turība ir uz pievienotās vērtības radīšanu vērsta augstskola. Un arī turpmākajos gados Turību viņa redz kā augstskolu, kura vienmēr būs soli priekšā pārmaiņām - piedāvās aktuālus studiju kursus un metodiku, liekot uzsvaru uz starptautiskās vides veicināšanu gan lokāli, gan globāli, kā arī atpazīstamības veicināšanu starptautiskajā izglītības arēnā. Kā galvenie darbības virzieni būs izcila zinātne, atbilstošas studijas, atvērtība un sadarbība ar nozarēm, saglabājot lietišķās universitātes statusu

“Turība kā privātās izglītības līderis pastāv un attīstās, jo mēs cenšamies iet kopsolī vai pat dažus soļus priekšā laikam, kā arī esam spējuši būt dinamiskāki savā attīstībā nekā valsts. Turība līdz šim ir bijusi un ir viens no galvenajiem uzņēmības un biznesa karognesējiem Latvijā un tāda plāno būt arī turpmāk. Pats galvenais biznesā, tāpat arī citās jomās, kuras Turībā var studēt un apgūt, ir ieinteresēšana tēmā, izcili pasniedzēji, cilvēki, kas aktīvi piedalās nozarē, un šādā veidā mēs strādājām gan šobrīd, gan arī plānojam darboties nākotnē,” pauž Biznesa augstskolas Turība īpašnieks Aigars Rostovskis.

Savukārt Turības valdes priekšsēdētājs Imants Bergs nākotnē augstskolu saredz kā daudznozaru biznesa holdingu, kurš piedāvā augsta līmeņa izglītību un tālāku atbalstu absolventiem gan ar finanšu investīcijām, gan darba iespējām holdinga ietvaros. “Turība šajos 30 gados ir parādījusi sevi, kā uz izaicinājumiem vērstu universitāti, kas nebaidās no sarežģītām situācijām, saredz jaunas iespējas un uzstāda augstus mērķus. Tādu redzu Turību arī turpmākajos gados, izvirzot sev daudz ambiciozākus, starptautiskus izaicinājumus ne tikai augstākajā izglītībā, bet arī citās nozarēs,” uzsver I.Bergs.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!