Jaunumi

25.04.2023

Studē Turībā un iegūsti biznesa intelektu kādā no 29 studiju programmām

Biznesa domāšana katrā programmā - ar tādu vadmotīvu Biznesa augstskolā Turība uzsākusies jauno studentu uzņemšana 2023./2024. mācību gadam visās 29 koledžas, bakalaura, maģistra un doktora studiju programmās.

Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā un darba devēju TOP3 atzītākā augstskola biznesa izglītības jomā.

29 studiju programmas septiņos studiju virzienos

Katrs var atrast sev piemērotāko studiju programmu kopumā septiņos studiju virzienos: uzņēmējdarbībā, komunikācijā, tūrismā un viesmīlībā, pasākumu producēšanā, tiesību zinātnēs, organizācijas drošībā, informācijas tehnoloģijās.

Atšķirībā no citām pašmāju augstskolām, Turībā praktiskās studijas veido 60% studiju laika, savukārt teorija – 40%, kas nozīmē, ka studenti, nonākot darba tirgū ar šo izglītību, nebūs apjukuši un pratīs pienācīgi pielietot apgūto. Par to rūpējas mūsu pasniedzēji, kuri ir dažādu nozaru profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi. Pasniedzēji studentiem ir kā mentori, kas veicina topošo speciālistu biznesa intelekta attīstību, un ir atvērti sadarbībai ar studentiem.

Atvērto durvju dienas Turībā

Visi studētgribētāji arī šogad var apmeklēt Turību vairākos atvērto durvju dienu pasākumos, kuros gan studenti, gan pasniedzēji izrādīs augstskolu, dos ieskatu studiju procesā, informēs par budžeta vietām, stipendijām un studiju atlaidēm, kā arī atbildēs uz jebkuriem citiem ar mācību procesu saistītiem jautājumiem. 13. jūlijā Turības kvartālā būs vērienīgs Uzņemšanas nakts koncerts, kur uzstāsies viena no Latvijas pazīstamākajām popgrupām.

Piesakies studijām

Turībā iespējamas pilna laika studijas dienā un vakarā, studijas neklātienē (katru otro nedēļu piektdienās un sestdienās), kā arī e-studijas.
Pieteikties studijām var, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu, un vai nu klātienē Studiju informācijas centrā vai elektroniski iesniedzot dokumentus, kuri nepieciešami līguma noslēgšanai (pase vai ID karte, izglītību apliecinoši dokumenti un to kopijas, Centralizēto eksāmenu sertifikāti utt.) Pēc līguma par izglītības iegūšanu noslēgšanas reflektants samaksā iepazīšanās maksu 10% apmērā no studiju līgumā noteiktās pilnās 1. studiju gada maksas. Kopējā apmaksa par studijām tiek veikta katru gadu saskaņā ar maksājumu grafiku. Maksu par studijām iespējams veikt vienā, divos vai desmit maksājumos.


Sāc studēt izdevīgāk

Biznesa augstskola Turība 2023./2024. studiju gadā nodrošinās 20 budžeta vietas un 80 stipendijas. Stipendija ir 600 eiro gadā kā atlaide studijas maksai. Tiek piedāvātas arī citas iespējas, kā studēt izdevīgāk.
Šogad Uzņemšanas nedēļā no 12. līdz 15. jūlijam, noslēdzot studiju līgumu, var saņemt 50% atlaidi studiju maksai 2.semestrim.
Uzsākot studijas, var saņemt arī citas atlaides, piemēram, - 15% atlaide 1. studiju gadam, ja topošais students saņēmis rekomendāciju no uzņēmuma, kas ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, ALTA vai Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs. Savukārt, ja augstskolā jau mācās kāds 1. pakāpes radinieks (bērns, laulātais, mamma, tētis, māsa vai brālis), studijām tiek piešķirta 50% atlaide, kas ir spēkā, kamēr abi radinieki studē vienlaicīgi un secīgi. Savukārt, ja reflektanta tuvākais radinieks jau ir absolvējis Turību, studijām tiek piešķirta 25% atlaide. Turība piedāvā atlaides arī augstskolas absolventiem - 10% atlaide par katru absolvēto programmu, kā arī līdz 50% lētākas studijas pēc izcilības diploma saņemšanas. Studijas būs finansiāli izdevīgākas, ja izvēlas studēt kādā no filiālēm - Liepājā, Cēsīs vai Talsos.

E-studijas

Savukārt jebkurā laikā iespējams uzsākt e-studijas, kuras sniedz iespēju iegūt augstāko izglītību arī tiem studētgribētājiem, kuru straujajā un darbīgajā dzīves ritmā neatrodas laiks, lai apmeklētu lekcijas. Ja strādā vai dzīvo ārzemēs un lielāko daļu ikdienas aizņem darbs, treniņi vai ģimenes dzīve, tad e-studijas jeb studijas tālmācībā būs lielisks risinājums. Nepieciešamas vien divas lietas - vēlēšanās mācīties un internets. Studē sev ērtā laikā un vidē, saņem konsultācijas un kārto eksāmenus attālināti. Vienīgais, kas parasti notiek konkrētā lokācijā, ir prakse, kaut arī to mūsdienās var darīt arī attālināti. Jaunajā studiju gadā Turība piedāvā e-studiju formu 10 programmās:

  • Koledžas (īsā cikla studijas) programmas -finanses un grāmatvedība, tiesību zinātne, viesmīlības serviss, datorsistēmas (ENG);
  • Bakalaura programmas – uzņēmējdarbības vadība, tiesību zinātne, tūrisma un viesmīlības nozaru uzņēmumu vadība;
  • Maģistra programmas – uzņēmējdarbības vadība, tiesību zinātne, publiskā pārvalde.

Uzņēmumu iecienīta un studentu novērtēta

Pētījuma centra SKDS veiktajā uzņēmēju aptaujā Biznesa augstskola Turība ir atzīta par līderi privāto biznesa augstskolu vidū. Savukārt, vērtējot visas augstskolas, tostarp, arī valsts augstskolas, kas piedāvā biznesa izglītību, Turība atkārtoti ierindojas 3. vietā. Tāpat augstskola ir darba devēju ieteiktāko augstskolu topa trijniekā. Turības absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti. 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā. Pēc Izglītības un zinātnes ministrijas pētījuma datiem, privāto augstskolu absolventiem ir lielāki ienākumi, nekā valsts augstskolu absolventiem.

Starptautiski atzīts diploms, darba pieredze jau studiju laikā, dalība dažādos projektos un konferencēs, prakse ārvalstīs, karjeras konsultanta un biznesa inkubatora atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanā un noderīgi kontakti – tas viss ļaus pārliecināties, ka praktiski viss ir iespējams!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!