Jaunumi

04.08.2023

Startē konkursā uz budžeta vietām un stipendijām Biznesa augstskolā Turība

Atbalstot motivētus jauniešus ar augstiem mācību sasniegumiem, Biznesa augstskola Turība piedāvā iespēju studēt izdevīgāk, startējot konkursā uz budžeta vietām un stipendijām kā atlaidei studiju maksai. Konkursam var reģistrēties, noslēdzot studiju līgumu Biznesa augstskolas Turība Studiju informācijas centrā līdz šī gada 12. augustam plkst. 15.00.

Konkursā uz budžeta vietām un stipendijām var piedalīties studenti, kuri ir Eiropas Savienības pilsoņi un kuri pieteikušies pilna laika studijām dienā bakalaura augstākās izglītības studiju programmā latviešu un angļu valodā, un ir izpildījuši augstskolas Uzņemšanas noteikumos minētos kritērijus.
Studijām latviešu valodā tiek ņemti vērā centralizēto eksāmenu vērtējumi latviešu valodā, svešvalodā un matemātikā, EKP līmeņi (TOEFL, IELTS, Cambridge English Exams, Pearson test of English, ECL) līmeņi vai vērtējumi vidējās izglītības dokumentā (reflektantiem, kas nav kārtojuši centralizētos eksāmenus). Savukārt studijām angļu valodā tiek vērtēti angļu valodas testa rezultāti.

Biznesa augstskola Turība 2023./2024. studiju gadā nodrošinās 20 budžeta vietas un 80 stipendijas. Stipendija ir 600 eiro gadā kā atlaide studijas maksai.

Vienam studentam ir tiesības pretendēt tikai uz vienu budžeta vietu vai vienu stipendiju, kas tiek iegūtas uz vienu studiju gadu. Sākot ar otro studiju gadu tiesības studēt bez maksas vai saņemt stipendiju tiek piešķirtas atbilstoši Studiju maksas atlaižu rotācijas noteikumiem.

Biznesa augstskola Turība piedāvā arī citas iespējas, kā augstskolā var studēt izdevīgāk. Piemēram, uzsākot studijas, var saņemt vairākas atlaides – 15% atlaide 1. studiju gadam, ja topošais students saņēmis rekomendāciju no uzņēmuma, kas ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, ALTA vai Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs. Savukārt, ja augstskolā jau mācās kāds 1. pakāpes radinieks (bērns, laulātais, mamma, tētis, māsa vai brālis), studijām Rīgā tiek piešķirta 50% atlaide, kas ir spēkā, kamēr abi radinieki studē vienlaicīgi un secīgi. Savukārt, ja reflektanta tuvākais radinieks jau ir absolvējis Turību, studijām tiek piešķirta 25% atlaide. Studijas būs arī finansiāli izdevīgākas, ja izvēlas studēt kādā no filiālēm - Liepājā, Cēsīs vai Talsos.

Tiem, kas studiju laikā studē ļoti sekmīgi, var samazināt savu studiju maksu par 25%, bet 40% atlaide tiek piešķirta tiem studentiem, kuri veicinājuši pozitīvu Turības publicitāti. Savukārt uz līdz pat 100% lielu atlaidi var pretendēt Studējošo pašpārvaldes biedri vai augstskolas basketbola komandas spēlētāji.

Turība piedāvā atlaides arī augstskolas absolventiem – 10% atlaide par katru absolvēto programmu, kā arī līdz 50% izdevīgākas studijas pēc izcilības diploma saņemšanas.

Vairāk par budžeta vietām, stipendijām un atlaidēm meklē šeit.

Biznesa augstskola Turība ir lielākā privātā augstskola Baltijā, piedāvā studēt kopumā 29 programmām no koledžas līdz pat doktorantūras līmenim. Turībā ir septiņi studiju virzieni – uzņēmējdarbība, komunikācija, jurisprudence, starptautiskais tūrisms, pasākumu producēšana, organizācijas drošība, informācijas tehsnoloģijas.

Par studiju iespējām un studiju programmām plašāk šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!