Jaunumi

13.02.2024

Izstādē "Balttour 2024” Turība demonstrē meistarklasi galda kultūrā un etiķetē

3. februārī norisinājās starptautiskā tūrisma izstāde “Balttour 2024”, kurā Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte aicināja izstādes apmeklētājus uz meistarklasi “Ceļojums smalkā stila pasaulē”, lai iepazīstinātu ar galda kultūru un etiķeti.

Meistarklasi “Ceļojums smalkā stila pasaulē” demonstrēja Starptautiskā tūrisma fakultātes pasniedzēja Laura Pole kopā ar studentēm. Meistarklase iesākās ar stāstu par etiķetes un galda kultūras attīstību, labiem uzvedības paradumiem pie galda un turpinājās ar dažādiem galda klāšanas demonstrējumiem – pusdienu, banketa un brokastu galda klāšanu, kā arī salvešu locīšanu. Procesā tika iesaistīti arī apmeklētāji, kuriem meistarklases laikā tika uzdoti dažādi āķīgi jautājumi par galda klāšanas paradumiem.

Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultāte piedāvā apgūt studiju programmu “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība”, kas sniegs nepieciešamās zināšanas tūrisma un viesmīlības uzņēmējdarbības jomās, kā arī iespēju praktiski pilnveidot savas prasmes gan komandas darbā, gan multikulturāla vidē, kas mūsdienās jau ir kļuvusi par nepieciešamību.

Tūrisma vadības studijas sniedz iespēju apgūt ceļojumu organizēšanu un vadību, naktsmītņu un tūrisma, un viesmīlības pakalpojumu uzņēmumu vadības principus, ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas principus, tūrisma loģistiku, kā arī tūrisma biznesa veidošanas un īstenošanas nianses. Tūrisms ir viena no dinamiskākajām, globālākajām un pasaulē pieprasītākajām nozarēm. Turklāt tūrisms mūsdienās nav iedomājas bez tehnoloģijām, tāpēc studējošie apgūst, kā izmantot tehnoloģijas gan uzņēmuma vadībā, gan dažādu pakalpojumu nodrošināšanā.

Studiju programmai “Tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmumu vadība” piešķirta prestižās ANO Pasaules tūrisma organizācijas (UNWTO) TedQual akreditācija uz maksimālo laiku – četriem gadiem, līdz 2026. gadam.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!