Jaunumi

12.05.2023

Biznesa augstskolā Turība veiksmīgi vari apvienot studijas ar sportu

Sports ir tava aizraušanās un vēlies ar sporta tēmu saistīt arī savu nākotni, tad nāc studēt uz Biznesa augstskolu Turība, kurā var iegūt biznesa izglītību, iekļaujot gan sporta pasākumu vadības un komunikācijas specializāciju, gan ar sporta tēmu saistītus studiju kursus.

Augstskola piedāvā studēt 11 bakalaura studiju programmās klātienē un neklātienē, kā arī e-studijas jeb tālmācības studijas, kas veidotas atbilstoši darba tirgus tendencēm un ko atzinīgi novērtē darba devēji visā Latvijā. Dažādās studiju formas ļaus tev veiksmīgi apvienot biznesa studijas ar profesionālo sportu. Izvēlies tikai sev piemērotāko studiju veidu!

Turībā var studēt programmā „Pasākumu producēšana un vadība” ar specializāciju “Sporta pasākumu vadība un komunikācija”. Programmas mērķis ir veicināt kvalitatīvu sporta pasākumu piedāvājumu Latvijā un Latvijas profesionāļu iesaisti pasaules nozīmīgāko sporta notikumu tapšanā, radot jaunus, zinošus un entuziastiskus speciālistus. Tāpat mērķis ir arī veicināt tādu uzņēmuma vadītājam nepieciešamo zināšanu un profesionālo kompetenču apguvi kā, piemēram, uzņēmuma darbības plānošana un organizēšana sporta jomā, komercdarbības, finanšu un citu risku noteikšana, finanšu resursu plānošana un analīze, spēja organizēt un vadīt tirgvedības procesus digitālajā vidē, dažāda līmeņa sporta projektu organizēšana un vadīšana, spēja demonstrēt personīgās sociālās un fiziskās prasmes, prasme organizēt savu darbu.

Savukārt, studējot programmā „Starptautiskā komunikācijas vadība”, ir iespēja izvēlēties papildu kursus, piemēram, „Sporta projektu vadība”, „Sporta organizācijas” un „Sporta komunikācija”. Visi šie kursi sevī ietver zināšanu apguvi par sporta pasākumu organizēšanu, organizācijām un to komunicēšanu publiskajā telpā, tēla izveidi un daudz ko citu. Starptautisko komunikācijas vadību vari studēt ne tikai latviešu valodā, bet arī angļu valodā.

Studiju laikā tiek sniegtas padziļinātas zināšanas uzņēmējdarbībā, kas sniedz iespēju ikvienam veidot karjeru sporta jomā Latvijā un pasaulē, kā arī dibināt savu sporta nozares uzņēmumu.

Ja esi basketbola cienītājs un spēlētājs, Tev ir iespēja aktīvi darboties gan sieviešu, gan vīriešu basketbola komandās un saņemt pat līdz 100% atlaidi studiju maksai.

Vairāk informācijas- studiju atlaides un studiju programmas.


Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!