Jaunumi

02.04.2024

Aizvadīta Uzņēmējdarbības skolas noslēdzošā nodarbība

27. martā attālināti norisinājās piektā un noslēdzošā Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības skolas nodarbība “Kritiskā domāšana: filtrēt un neapjukt”, kuru vadīja Turības Komunikācijas virziena vadītāja Jana Bunkus.

Nodarbības laikā komunikācijas eksperte Jana Bunkus akcentēja, ka par kritisko domāšanu mūsdienās runāt ir ārkārtīgi svarīgi, jo bez tās nekas nav iespējams. “Kritiskā domāšana ir spēja uz lietām skatīties objektīvi, nevis atvērt Facebook vai TikTok, noskatīties video un uzreiz noticēt visam, kas tur rakstīts. Tas nav stāsts par to, ka es pret visu izturos negatīvi. Tas nozīmē, ka pret visu izturos kā Šerloks Holmss - skatos caur lielo lupu,” lekcijas laikā uzsvēra J.Bunkus.

Uzņēmējdarbības skolas ietvaros kopumā notika gan attālinātās, gan arī trīs klātienes nodarbības Liepājā, Cēsīs un Talsos, kur Biznesa augstskolai Turība ir filiāles. Šajā nodarbībās uzkrātās zināšanas jauniešiem būs jāizmanto 26. aprīlī, kad paredzēts Uzņēmējdarbības skolas noslēguma pasākums un zināšanu pārbaudes tests sertifikāta saņemšanai.

Tikšanās ar jauniešiem norisinājās Biznesa augstskolas Turība projekta “Uzņēmējdarbības skola" ietvaros. Uzņēmējdarbības skola šogad notiek jau devīto gadu. Līdz šim to absolvējuši vairāk nekā 900 skolēni, kas norāda uz jauniešu palielinātu interesi biznesa izglītībā un nozarē kopumā. Biznesa augstskola Turība vīzija ir veicināt biznesa intelektu jeb biznesa orientētu domāšanu katrā no piedāvātajām studiju programmām, tādēļ studiju kursus pasniedz jau pieredzējuši uzņēmēji un nozares profesionāļi. Tas sniedz ieskatu reālā biznesa vidē un palīdz jaunajiem studentiem savas idejas ievirzīt pareizajā virzienā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!