Jaunumi

23.11.2022

Aicina tiesību zinātnes studentus pieteikt savu komandu Tiesas procesa izspēlēs

Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi aicina pieteikt savu komandu Tiesas procesa izspēlēs!

Tiesas procesa izspēles notiks 2022. gada 3.decembrī plkst. 11.00 augstskolas Tiesas zālē (C220. auditorijā). Šī gada Tiesas procesa izspēļu kāzuss administratīvajās tiesībās un cilvēktiesībās.

Dalībai izspēlēs var pieteikties komandas ne tikai no Biznesa augstskolas Turība, bet arī tiek aicināti piedalīties jebkuras augstskolas tiesību zinātnes koledžas, bakalaura vai maģistra līmeņa studenti. Komandās drīkst būt ne vairāk kā trīs dalībnieki, kā arī ir iespēja izvirzīt savu komandas treneri gatavošanās procesam. Astoņas komandas, kas Izspēļu rakstiskajā daļā iegūs lielāko punktu skaitu, gūs iespēju piedalīties Izspēļu mutiskajā daļā.

Pieteikties Izspēlēm var vienlaikus ar kāzusa iesūtīšanu līdz 28.novembrim (plkst.16.00), sūtot pieteikumu ar norādītu komandas nosaukumu, dalībnieku vārdiem, uzvārdiem un pievienotu kāzusa rakstisko daļu uz e-pastu jf@turiba.lv.

Ja pirms pieteikšanās vēlies uzzināt vairāk par to, kā notiks Tiesas procesa izspēles, pieslēdzies informatīvajai lekcijai 9.novembrī plkst. 18.oo WebexCisco platformā, pieslēgšanās saite ŠEIT.
Dalība izspēlēs ir lieliska iespēja attīstīt dažādas vērtīgas iemaņas un analītisko domāšanu, kas noderēs nākotnes profesionālajā darbībā, vienlaikus vairojot studentu zināšanas attiecīgajā jomā.

Tiek gaidīts ikviens interesents! Uz tikšanos Tiesas procesa izspēlēs!
Iepazīsties ar Tiesas procesa izspēļu nolikumu, kurā atrodams arī pieteikums un Kāzusu!

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!