Jaunumi

19.04.2024

Aicina tiesību zinātnes studentus pieteikt savu komandu Līgumu sagatavošanas izspēlēm

Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi līdz 19. aprīlim aicina pieteikt savu komandu Līgumu sagatavošanas izspēlēm!

Līgumu sagatavošanas izspēles notiks 2024. gada 26. aprīlī plkst. 12.00 Biznesa augstskolā Turība. Šī gada izspēles tiek organizētas par līguma projekta sagatavošanu, preču piegādi un pakalpojumu sniegšanu.

Dalībai izspēlēs var pieteikties komandas ne tikai no Biznesa augstskolas Turība, bet arī tiek aicināti piedalīties jebkuras augstskolas tiesību zinātnes koledžas, bakalaura vai maģistra līmeņa studenti. Komandās drīkst būt ne vairāk kā trīs dalībnieki, kā arī ir iespēja izvirzīt savu komandas treneri gatavošanās procesam.

Izspēlē tiek sagatavots un prezentēts līguma projekts par aktuāliem tiesību jautājumiem. Pieteikties var līdz 19. aprīlim, vienlaikus iesniedzot pieteikuma anketu un rakstisko daļu (Līguma projektu) e-pastā jf@turiba.lv. Astoņas komandas, kas rakstiskajā daļā iegūs lielāko punktu skaitu, gūs iespēju piedalīties izspēļu mutiskajā daļā, kuras laikā tiks prezentēts sagatavotais līguma projekts par aktuālajiem tiesību jautājumiem.

Dalība izspēlēs ir lieliska iespēja attīstīt dažādas vērtīgas iemaņas un analītisko domāšanu, kas noderēs nākotnes profesionālajā darbībā, vienlaikus vairojot studentu zināšanas attiecīgajā jomā.

Iepazīsties ar Līgumu sagatavošanas izspēļu nolikumu, kurā atrodama arī pieteikuma anketa!

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā raksti uz e-pastu jf@turiba.lv.

Uz tikšanos Līgumu sagatavošanas izspēlēs!

LĪGUMA SAGATAVOŠANAS IZSPĒLES APRAKSTS.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!