Jaunumi

29.02.2024

Aicina pieteikties Turības Juridiskās fakultātes dekāna stipendijai par nesavtīgu atbalstu līdzcilvēkiem

Lai novērtētu tos, kas ar savu darbu veicinājuši līdzcilvēku attīstību un snieguši tiem nepieciešamo atbalstu, tādējādi veicinot Latvijas sabiedrības izaugsmi, Biznesa augstskolas Turības Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs ir izveidojis Dekāna stipendiju. Tā ir vienreizēja stipendija 500 eiro apmērā, uz kuru var pretendēt ikviens, kas aizvadītajā, 2023. gadā, sniedzis nesavtīgu atbalstu līdzcilvēkiem.

Stipendiātus var izvirzīt jebkura trešā persona, līdz š.g. 13.martam piesakoties šeit.

Juridiskās fakultātes dekāna ikgadējās stipendijas mērķis ir veicināt sabiedrības empātiju un spēju ievērot un novērtēt citu veikumu. Stipendija iedibināta 2021. gadā.

"Šajās dienās cilvēki ir ļoti fokusējušies uz sevi, un bieži neredzam, kas notiek mums apkārt. Ar šo stipendiju vēlētos motivēt cilvēkus pavērot savus līdzcilvēkus, spēt saskatīt labo arī citos un novērtēt to, pasakot paldies vai piesakot šai stipendijai. Labajiem darbiem tīk klusums, un paši par sevi tie skaļi nerunā, tāpēc aicinu visiem kopā tos atrast, izcelt un novērtēt” saka stipendijas dibinātājs, Juridiskās fakultātes dekāns Ivo Krievs.

Potenciālos stipendiātus var pieteikt jebkura trešā persona, līdz 13. martam piesakoties šeit. Ar stipendijas nolikumu iespējams iepazīties šeit.

Pieteikumus stipendijai izvērtē Turības Juridiskās fakultātes dekāns I.Krievs. Stipendiāta vārds tiks paziņots šī gada 14. martā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!