Projekti

Biznesa augstskola Turība aktīvi piedalās dažādos izglītības un zinātnes sadarbības projektos, ko līdzfinansē Eiropas Savienība un citas starptautiskās sadarbības programmas. Kā vadošais partneris esam sekmīgi īstenojuši starptautiska mēroga Erasmus+, JUSTICE, NORDPLUS un citu fondu atbalstītus projektus.

01.09.2017

Nordplus augstākās izglītības programmas sadarbības projekts “Sabiedrības un organizācijas drošības programmu attīstība 2017”

Realizācijas laiks: no 2017.gada septembra līdz 2018. gada 1.oktobrim.

2017. gada septembrī Biznesa augstskolā Turība uzsāka NORDPLUS augstākās izglītības programmas sadarbības projekta “Sabiedrības un organizācijas drošības programmu attīstība 2017” realizāciju.

Šo projektu realizēja Biznesa augstskola Turība (Latvija) sadarbībā ar Kazimieras Simonavičius Universitāti (Lietuva) un Laurea Universitāti (Somija).
PAR PROJEKTU

Mūsdienās drošības jautājumi kļūst arvien aktuālāki arī Baltijas un Skandināvijas valstīs. Šobrīd saskaramies ar jauniem izaicinājumiem, kas saistās ar migrāciju, konfliktiem, kas sakņojas kultūras un reliģiskajās atšķirībās, kiberuzbrukumiem un citiem draudiem mūsu drošībai. Tādēļ arvien aktuālāk izglītības iestādēm ir sagatavot spējīgus un zinošus drošības speciālistus, kas spēj cīnīties ar šiem jaunajiem draudiem un izaicinājumiem.

Projekts paredzēja izvērtēt un uzlabot drošības programmas, veicināt pieredzes apmaiņu un izstrādāt grāmatu, kas kalpos kā jauns un noderīgs mācību materiāls dažādu drošības programmu studentiem un nozares profesionāļiem. Projekta rezultāti tika prezentēti starptautiskā konferencē Rīgā 2018. gada 19. aprīlī.

Projekts tiek realizēts ar Nordplus augstākās izglītības programmas līdzfinansējumu. Projekta nr.NPHE-2017/10115.


PROJEKTA REZULTĀTI UN E-GRAMATA

Visi projekta materiāli un grāmatas “Organizācijas un Individuālā drošība“ elektroniskā versija pieejami:

PROGRAMMA;
ANALĪZE;
ORGANIZĀCIJAS UN INDIVIDUĀLĀ DROŠĪBA;
PAŠPĀRBAUDES JAUTĀJUMI.


PARTNERI UN KONTAKTI

LATVIJA:

Ivita Kīsnica, Biznesa augstskolas Turība Juridiskās fakultātes prodekāne
Tel.: 67607662, e-pasts: Ivita.kisnica@turiba.lv

Vilnis Veinbergs,
Biznesa augstskolas Turība studiju programmas „ Organizācijas drošība” direktors
e-pasts: vilnis.veinbergs@turiba.lv

SOMIJA:

Kaci Bourdache, Laurea Universitātes vadošais lektors, kaci.bourdache@laurea.fi

LIETUVA:

Raimundas Kalesnykas, Juridiskās fakultātes profesors, raimundas.kalesnykas@ksu.lt

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!