Konferenču vēsture

19.04.2023

Biznesa augstskolas Turība XXIV starptautiski zinātniskā konference “Pārmaiņas - ilgtspējīgas sabiedrības pamats”

Organizators: Biznesa augstskolas Turība Juridiskā fakultāte

Mūsdienu dinamiskā biznesa un sabiedrības procesu vidē arī tiesību un drošības nozares nedrīkst pasīvi noskatīties uz apkārtējo apstākļu izmaiņām, kuras turklāt pēdējos gadus ir bijušas īpaši būtiskas. Tiesību institūtiem un drošības risinājumiem ir jāspēj tikt galā ar arvien jauniem izaicinājumiem, kur vakardienas risinājumi vairs neder pat šodienai, nemaz nerunājot jau par rītdienas vajadzībām. Risinājumiem jābūt apsteidzošiem – un tādēļ ir nepieciešamība diskutēt jau rītdienas risinājumiem.

Jau gadu esam dzīvojuši laikā, kad visa Eiropa un pasaule spiesta atcerēties 2. pasaules kara ietekmi uz cilvēka dzīvei nozīmīgām pamatvērtībām – pārtika, mājvieta, miera sajūta, drošība, attīstība u.c. Pārdomāti un zinātniskā vidē izvērtēti valsts, iedzīvotāju un mantas drošības riski un to novēršanas faktori ļaus iedzīvotājiem potenciāli justies drošākiem un jaudīgāk veicināt valsts attīstību līdz pilnvērtīgai izaugsmei un valstiskai ilgtspējai.

Konferences programma apskatāma ŠEIT.

Konferences rakstu krājums apskatāms ŠEIT.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!