29.07.2021

Cēsu filiāles Atvērto durvju stunda

Biznesa augstskola Turība aicina ikvienu interesentu uz Cēsu filiāles Atvērto durvju stundas pasākumu 29. jūlijā plkst. 18:00 Cisco Webex platformā. Dalībnieki varēs iepazīt Turību un, protams, arī par pašu Cēsu filiāli ar informatīvu prezentāciju, kā arī gūs iespēju aprunāties ar sev interesējošā studiju virziena pasniedzējiem Cisco Webex platfromas virtuālajās istabās.

Cēsu filiālē piedāvā šādas 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmas – Finanses un grāmatvedība, Mārketings un tirdzniecība un Tiesību zinātnes.

Ja vēlies apskatīt papildus informāciju par filiāles piedāvājumiem, kā arī uzzināt kādas priekšrocības saņemsi izvēloties studēt Biznesa augstskolas Turība Cēsu filiālē, tad ieskaties šeit.

Uz tikšanos pasākumā!

Pievienoties pasākumam

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!