18.07.2023

Atvērto durvju dienas Ziemeļkurzemes filiālē Talsos

Biznesa augstskola Turība aicina visus studēt gribētājus uz Atvērto durvju dienu Talsos 18. jūlijā.

Atvērto durvju diena Ziemeļkurzemes filiālē Talsos - 18. jūlijā plkst. 13.00-15.00, Talsu valsts ģimnāzijā, Brīvības ielā 29, Talsos (lai pieslēgtos pasākumam tiešsaistē: https://turibalv.webex.com/meet/inga.karlberga).


Ziemeļkurzemes filiālē 18. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 15.00 iespējams gan ierasties klātienē uz filiāles telpas ekskursiju un sarunu ar pasniedzējiem, gan pieslēgties attālināti caur Webex Cisco platformu. Atvērtajā durvju dienā Ziemeļkurzemes filiālē būs iespēja tikties un uzdot jautājumus gan filiāles vadītājai Ingai Karlbergai, gan filiāles pasniedzējiem - tiesības zinātņu programmas pasniedzējai Gerdai Klāviņai, finanses un grāmatvedības programmas pasniedzējai Ilonai Varņeckai, kā arī mārketinga un tirdzniecības programmas pasniedzējai Baibai Purlicai.

Turības Ziemeļkurzemes filiālē Talsos ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”. Studijas ir ērti apvienojamas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.


Augstskola liek uzsvaru uz praksi un darbošanos reālajā darba vidē, kas studentam dotu vairāk praktisku iemaņu ar reālām situācijām, tādēļ mācību procesu sastāda 40 procenti teorija, taču atlikušie 60 procenti ir studenta prakse darba vidē.

Par godu Biznesa augstskolas Turība 30. jubilejai augstskola aicina ikvienu uz uzņemšanas nakts koncertu 13. jūlijā, kas apvienos ierasto atvērto durvju aktivitātes – ekskursiju pa Turības kvartālu Rīgā, sarunas ar pasniedzējiem un dekāniem, kā arī būs iespēja parakstīt līgumu par studijām, iegūstot 50% atlaidi otrajam semestrim. Pasākumā uzstāsies latviešu popgrupa Astro'n'out un viens no zināmākajiem Latvijas dīdžejiem - DJ Magnuss Eriņš. Pasākumā ieeja ir bez maksas.


Parakstot līgumu no 12. līdz 15. jūlijam arī filiāles studentiem iespējams saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.


Par dokumentu iesniegšanu un citu noderīgu informāciju aicinām sazināties ar filiāles vadītāju:


• Talsu filiāles vadītāja Inga Karlberga, zvanot pa tālr. 63222605 vai rakstot uz e-pastu: talsi@turiba.lv. Filiāles adrese: Brīvības iela 29, 104. kab., Talsi, LV-3201 (Talsu Valsts ģimnāzijas telpās).


Plašāku informāciju par uzņemšanu un studiju programmām meklē augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā – Filiāles un Uzņemšana.

Citi pasākumi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!