19.07.2023

Atvērto durvju dienas Cēsu filiālē

Biznesa augstskolaa Turība jūlijā aicina visus studēt gribētājus uz Atvērtajām durvju dienām Cēsīs 19. jūlijā.


Atvērtās durvju dienas Cēsu filiālē - 19. jūlijā plkst. 18.00-19.00 platformā Webex Cisco (lai pieslēgtos pasākumam: https://turibalv.webex.com/turibalv-ru/j.php?MTID=m69994467358eaf6d39db9e8e28b1f350).

19. jūlijā no plkst. 18.00 līdz 19.00 jebkuram interesentam būs iespējams pieslēgties attālināti platformā Webex un aprunāties par studiju iespējām ar Cēsu filiāles vadītāju Gitu Janševicu.

Turības filiālē Cēsīs ir iespēja studēt 1. līmeņa augstākās izglītības studiju programmās – “Finanses un grāmatvedība”, “Mārketings un tirdzniecība” un “Tiesību zinātnes”. Studijas ir ērti apvienojamas ar darbu vai citu nodarbošanos, jo lekcijas notiek tikai sestdienās.


Augstskola liek uzsvaru uz praksi un darbošanos reālajā darba vidē, kas studentam dotu vairāk praktisku iemaņu ar reālām situācijām, tādēļ mācību procesu sastāda 40 procenti teorija, taču atlikušie 60 procenti ir studenta prakse darba vidē.

Par godu Biznesa augstskolas Turība 30. jubilejai augstskola aicina ikvienu uz uzņemšanas nakts koncertu 13. jūlijā, kas apvienos ierasto atvērto durvju aktivitātes – ekskursiju pa Turības kvartālu Rīgā, sarunas ar pasniedzējiem un dekāniem, kā arī būs iespēja parakstīt līgumu par studijām, iegūstot 50% atlaidi otrajam semestrim. Pasākumā uzstāsies latviešu popgrupa Astro'n'out un viens no zināmākajiem Latvijas dīdžejiem - DJ Magnuss Eriņš. Pasākumā ieeja ir bez maksas.


Parakstot līgumu no 12. līdz 15. jūlijam arī filiāles studentiem iespējams saņemt 50% atlaidi otrajam semestrim.


Par dokumentu iesniegšanu un citu noderīgu informāciju aicinām sazināties ar filiāles vadītāju:

Cēsu filiāles vadītāja Gita Janševica, zvanot pa tālr: 62402699 vai 29333810 vai rakstot uz e-pastu: cesis@turiba.lv; adrese: Cēsis, Leona Paegles iela 1, 8.kabinets (Cēsu Valsts ģimnāzijas telpās);


Plašāku informāciju par uzņemšanu un studiju programmām meklē augstskolas mājaslapā www.turiba.lv sadaļā – Filiāles un Uzņemšana.

Citi pasākumi

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!