Jaunumi

12.08.2021

Veido savu nākotni jau tagad – studē Uzņēmējdarbības vadību!

Turība ir labākā izvēle, kur studēt uzņēmējdarbību - mūsu studentiem, topošajiem un esošajiem uzņēmējiem, piedāvājam arī mentoringa programmu, kuras mērķis ir veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un individuāli pielāgotus mentoringa pakalpojumus. Katrs ceturtais Biznesa augstskolas Turība absolvents ir uzņēmuma īpašnieks. Uzņēmējdarbības studijas Biznesa augstskolā Turība veido 60% praktiskās nodarbības un tikai 40% teorijas.

Bakalaura studiju programma

Ikviens students var iegūt savai profesionālajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību un attīstīt sevi kā radošu līderi. Papildus teorētiskajām zināšanām lekcijās studenti var iepazīties arī ar praktiskiem piemēriem un gūt pilnvērtīgāku priekšstatu par darbu izvēlētajā jomā. Pasniedzēji ir dažādu nozaru pārstāvji – finanšu, mārketinga un tirgzinības eksperti, pieredzējuši uzņēmēji, koučinga treneri u.c., kas nodrošina ciešu studiju procesa sasaisti ar konkrēto nozari.

“Topošie uzņēmēji jau studiju laikā pasniedzēju vadībā izstrādā reālus biznesa plānus. Lai students labāk izprastu biznesa procesu, finanšu plūsmas būtību un to, kādi faktori ietekmē uzņēmuma peļņu, individuāli vai grupās, studentiem ir iespēja uz noteikti laiku strādāt kādā no uzņēmumiem un izmantot augstskolā gūtās teorētiskās zināšanas dzīvē,” stāsta programmas direktore Zane Driņķe.

  • Studiju ilgums - 4 gadi, 4,3 gadi
  • Studiju valoda – latviešu, angļu
  • Studiju forma - Pilna laika studijas dienā, Nepilna laika studijas vakarā, Nepilna laika studijas neklātienē, Nepilna laika e-studijas
  • Studiju maksa – 2370/ 2470/ 2170/ 2070/ 1570 EUR

UZZINĀT VAIRĀK


Maģistra studiju programma

Studijas Biznesa augstskolas Turība īstenotajā maģistra studiju programmā “Uzņēmējdarbības vadība” veidotas tā, lai sniegtu daudzpusīgas zināšanas, kas sekmēs studenta profesionālo izaugsmi, kā arī, lai nodrošinātu prasmes, kas nepieciešamas kompetentiem vadītājiem. Studējošajiem ir iespēja izvēlēties vispārējo studiju programmu “Uzņēmējdarbības vadība” vai programmu ar kādu no specializācijām – “Veselības un aprūpes iestāžu vadība” vai “Izglītības iestāžu vadība”. Neraugoties uz izvēli, maģistra studijas uzņēmējdarbības vadībā sniegs zināšanas globālajā mārketingā, cilvēkresursu vadībā un attīstībā, kā arī dos padziļinātu ieskatu krīzes vadībā, ilgtspējīgā attīstībā un inovācijās.

“Programmā gatavojam augstākā līmeņa uzņēmējus – profesionāļus, kuri spēs attīstīt uzņēmējdarbību ilgtermiņā un veicināt eksportu, jo tā ir biznesa nākotne,” stāsta Biznesa augstskolas Turība Uzņēmējdarbības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

  • Studiju ilgums – 1,5 gadi, 1,6 gadi, 2 gadi vai 2,1 gadi
  • Studiju valoda – latviešu, angļu
  • Studiju forma - Pilna laika studijas vakarā, Pilna laika studijas dienā, Nepilna laika studijas neklātienē, Nepilna laika e-studijas
  • Studiju maksa – 2270/ 2570/ 2070/ 1870 EUR

UZZINĀT VAIRĀK

Informācija par uzņemšanu ŠEIT.

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!