Jaunumi

11.04.2022

Turpmāk iegūsti programmētāja kvalifikāciju, studējot IT arī attālināti

Ņemot vērā pieprasījumu studēt sev ērtā vietā un laikā, Biznesa augstskola Turība papildinājusi savu e-studiju klāstu ar iespēju no 2022. gada aprīļa mācīties attālināti arī 1. līmeņa (koledžas) studiju programmā Datorsistēmas, kas tiks īstenota angļu valodā. Absolvējot studijas 2,3 gadu laikā var iegūt programmētāja kvalifikāciju.
Biznesa augstskola Turība IT virziena vadītājs Jānis Pekša iezīmē: “Mēs esam ņēmuši vērā pēdējos gados notikušās izmaiņas pasaulē, kuru rezultātā daudzi vēlas ne tikai strādāt, bet arī mācīties sev ērtā vidē un dienas laikā, jo galvenais ir rezultāts. Tā kā studijas ir angļu valodā, tas palīdzēs studentiem pēc absolvēšanas strādāt Latvijā ar ārvalstu klientiem vai uzsākt darbu ārpus mūsu valsts robežām”.
Viss, kas nepieciešams, ir degsme, internets un vēlēšanās iegūt izglītību. Šo piedāvājumu īpaši novērtē studenti, kuri vēlas darba gaitas vai ģimenes dzīvi apvienot ar studijām, kā arī ietaupīt laiku un naudu vai dzīvo ārzemēs.

Studijas notiek interneta platformā Moodle - ne tikai mācības, bet arī konsultācijas ir pieejamas attālināti.
Studiju programmas ietvaros tiek sagatavoti profesionāli speciālisti patstāvīga darba uzsākšanai Informācijas tehnoloģijas nozarē. Studiju laikā tiks apgūts viss nepieciešamais programmēšanā (programmēšanas valodas - Java, C#, Python), datorsistēmu arhitektūrā, dizaina domāšanā IT nozarē, sistēmu analīzē un datu bāzu tehnoloģijas. Tā kā Turībā liels uzsvars tiek likts uz zināšanu praktisko pielietojumu, pirms diploma saņemšanas ir jāiziet četrus mēnešus ilga prakse IT uzņēmumā.

“Lai gan prakse tradicionāli ir jāiziet IT uzņēmumā, četrus mēnešus astoņas stundas dienā strādājot konkrētajā lokācijā, daži no Datorsistēmu studentiem pat ir atraduši iespējas, kuras ļauj doties praksē attālināti. Studenti var meklēt sev simpatizējošus uzņēmumus vai izvēlēties kādu no Turības sadarbības partneriem, piemēram, Accenture Latvia, TietoEVRY, KleinTech Software, Scandiweb, Visma Enterprise, TestDevLab,” informē J. Pekša.

Absolvējot šo Biznesa augstskolas Turība īstenoto koledžas studiju programmu, studijas ir iespējams turpināt pilna laika profesionālā bakalaura programmā “Datorsistēmas” uzreiz 3. studiju gadā.
Šobrīd ar e-studiju starpniecību Turība piedāvā apgūt kopumā 11 dažādas studiju koledžas, bakalaura un maģistra programmas.
Ar plašāku informāciju par e-studiju iespējām iespējams iepazīties šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!