Jaunumi

26.03.2024

Turības zinātniskās konferences ietvaros prezentēs divas jaunas grāmatas biznesa jomā

Starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros 27. martā plkst. 11.00 Biznesa augstskolā Turība tiks prezentētas divas jaunas grāmatas par pārrobežu biznesa modeļa vadību un biznesu jaunajā gadsimtā.

Grāmatas “Pārrobežu biznesa modeļa vadība” autores ir profesore Dr.oec. Rosita Zvirgzdiņa un Ph.D. Helēna Skadiņa, bet grāmatas “Bizness jaunajā gadsimtā: izaicinājumi un panākumi. Politiskā ekonomika un uzņēmējdarbība Eiropā un pasaulē” veidojuši profesori Dr.sc. admin. Daina Vasiļevska un Dr.iur. Eugene Eteris. Abas grāmatas tapušas Biznesa augstskolas Turība izdevniecībā.

Biznesa augstskolas Turība izdevniecības izdotajā grāmatā “Pārrobežu biznesa modeļa vadība” tiek pētīti biznesa modeļi un biznesa modeļu vides teorētiskie aspekti, lai izprastu, kā biznesa modeļi un modelēšanas vide ietekmē uzņēmuma un vadības funkciju īstenošanu.

Savukārt “Bizness jaunajā gadsimtā: izaicinājumi un panākumi. Politiskā ekonomika un uzņēmējdarbība Eiropā un pasaulē” autori piedāvā jaunu redzējumu par moderno biznesu, apvienojot mūsdienu valsts politikas un ekonomikas būtiskos aspektus jaunos izaugsmes modeļos, kas ietver zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju sasniegumus, kas pielietoti efektīvai biznesa vadībai. Grāmata atklāj, kā mūsdienu bizness var izdzīvot un attīstīties, izmantojot digitālās tehnoloģijas, viedās specializācijas stratēģijas, modernās Eiropas rūpniecības stratēģijas u.c. Grāmata sniedz lasītājiem ieskatu mūsdienu biznesā Eiropā un pasaulē un kalpo kā ceļvedis “bedrainajā” ceļā uz perspektīvu uzņēmējdarbību.

Grāmatu prezentācija notiks Biznesa augstskolas Turība konferenču zāles vestibilā 25. Starptautiskā zinātniskās konferences "Nedrošības laikmets: no riskiem līdz izaugsmei" ietvaros, kurā uzstāsies Latvijas un ārvalstu nozares eksperti.

Konferences laikā tiks diskutēts par izaicinājumiem uzņēmējdarbības vidē un sabiedrības attīstībā kopumā. Rīta plenārsēdē pieredzējuši profesionāļi un lektori no dažādām nozarēm runās un diskutēs par šī brīža izaicinājumiem Latvijā, ar ko sastopas jebkurš uzņēmējs un iedzīvotājs. Pēcpusdienā turpināsies darbs tematiskajās sekcijās, kurās pētnieki un studenti prezentēs savus pētījumus un nozares aktualitātes. Šogad konferenci organizē Starptautiskā tūrisma fakultāte.

Vairāk par konferenci šeit.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums vislabāko lietošanas pieredzi mūsu mājas lapā. Nospiežot “Piekrītu” vai turpinot pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas kārtība.

Piekrītu
Ja Tev ir kādi jautājumi, tad raksti mums
Mēs ar Tevi sazināsimies tuvākajā laikā!
Paldies, Tavs pieteikums nosūtīts veiksmīgi!